Tuotteen lisäys onnistui.
1/4" eMONSTER -akkuruuvinväänninsarja, 27-os, 6 Nm
1/4" eMONSTER -akkuruuvinväänninsarja, 27-os, 6 Nm
- Tuotenro: 515.6550
- EAN: 4069465010012
- Special Hinta: 39,00 € *
Kuvaus
- kärjille DIN 3126 / C 6,3
- ergonominen kahva
- sopii akkukäyttöiseen työhön
- kevyt
- laadukas metallivaihteisto
- kova vääntömomentti enintään 6 Nm
- pehmeä vääntömomentti enintään 2 Nm
- käsikäytössä enintään 10 Nm
- käytännöllinen suunnanvaihto vasemmalle/oikealle
- Erittäin tehokas litiumioniakku
- USB-C-latausliitäntä alapuolella
- lataustilan näyttö
- LED-työvalo
- 3-vaiheinen vääntömomentin säätö
- sis. 26 kärkeä
- vahvassa EVOLUTION-muovilaatikossa
Ominaisuudet
| Akkujen määrä: | 1 |
| Akkukapasiteetti [Ah]: | 1,5 |
| Akkutekniikka: | Litiumioni |
| Akkutyyppi: | 18650 |
| Jännite (V): | 3,6 |
| Käyttö: | 1/4" |
| Käyttötapa: | Akkupakkaus |
| Ladattava akku: | kyllä |
| Latausaika: | 3-4 h |
| Litiumtiedote: | tuote sisältää litiumia (sisäänrakennettuna tai erillisenä) |
| Osia sarjassa: | 27 |
| Paino g: | 660 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Palautus ei mahdollista: | Kyllä |
| Pariston koostumus: | litium (uudelleenladattava) |
| Pariston paino [kg]: | 0.039 |
| Pariston painoluokka: | luokka 03 (31–50 g) |
| Pistokkeen jännite: | 5 |
| Sisältää litiumpariston: | kyllä |
| Sisältää pariston: | kyllä |
| Sähköjännite: | 3,6 V |
| Tyhjäkäyntivirta: | 300 min -1 |
| Tärinännopeutus: | 2,5 |
| Verkkopistoke: | USB-C / USB-A |
| Vääntömomentti enintään: | 6 |
| tarvittavien akkujen määrä: | 1 |
| Äänen painetaso (dbA): | 58 |
| Äänen tehotaso (dbA): | 66 |
Viimeksi katseltu