Tuotteen lisäys onnistui.
eMONSTER 1/4” akkukäyttöinen kärkiruuvain, 5 Nm
eMONSTER 1/4” akkukäyttöinen kärkiruuvain, 5 Nm
- Tuotenro: 515.6551
- EAN: 4069465010005
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- kärjille DIN 3126 / C 6,3
- ergonominen kahva
- sopii akkukäyttöiseen työhön
- kevyt
- laadukas metallivaihteisto
- kova vääntömomentti enintään 6 Nm
- pehmeä vääntömomentti enintään 2 Nm
- käsikäytössä enintään 10 Nm
- käytännöllinen suunnanvaihto vasemmalle/oikealle
- Erittäin tehokas litiumioniakku
- USB-C-latausliitäntä alapuolella
- lataustilan näyttö
- LED-työvalo
- 3-vaiheinen vääntömomentin säätö
Ominaisuudet
| Akkujen määrä: | 1 |
| Akkukapasiteetti [Ah]: | 1,5 |
| Akkutekniikka: | Litiumioni |
| Akkutyyppi: | 18650 |
| Jännite (V): | 3,6 |
| Käyttö: | 1/4" |
| Käyttötapa: | Akkupakkaus |
| Ladattava akku: | kyllä |
| Latausaika: | 3-4 h |
| Litiumtiedote: | tuote sisältää litiumia (sisäänrakennettuna tai erillisenä) |
| Paino g: | 320 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Palautus ei mahdollista: | Kyllä |
| Pariston koostumus: | litium (uudelleenladattava) |
| Pariston paino [kg]: | 0.039 |
| Pariston painoluokka: | luokka 03 (31–50 g) |
| Pistokkeen jännite: | 5 |
| Sisältää litiumpariston: | kyllä |
| Sisältää pariston: | kyllä |
| Sähköjännite: | 3,6 V |
| Tyhjäkäyntivirta: | 300 min -1 |
| Tärinännopeutus: | 0,408 |
| Verkkopistoke: | USB-C / USB-A |
| Vääntömomentti enintään: | 6 |
| tarvittavien akkujen määrä: | 1 |
| Äänen painetaso (dbA): | 69.71 |
| Äänen tehotaso (dbA): | 58.71 |
Viimeksi katseltu