Výrobok bol úspešne pridaný.
WiFi súprava obrazových osciloskopov s Ø 6,0 mm 0° a 90° HD sonda prednej kamery, prepínacia, 4-dielna
WiFi súprava obrazových osciloskopov s Ø 6,0 mm 0° a 90° HD sonda prednej kamery, prepínacia, 4-dielna
- Č. výrobku: 550.7540
- EAN: 4042146783467
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- jednoduché pripojenie s vaším smartfónom cez Wi-Fi
- pre smartfón Android (systém Android 4.4 a novší) a IOS systém iPhone (IOS 8.0 a novší)
- 6,0 mm HD kamera
- bezkáblová, jednoduché nastavenie
- Fotografie a videá sa ukladajú priamo do smartfónu
- 4 mini LED žiarovky
- prenosný systém nezávislý od siete
- optimálna manévrovateľnosť vďaka práci nezávislej od sieťového zdroja
- sondy sú oveľa viac odolné voči zalomeniu, pretože tu nie je žiadny kábel zo sklených vlákien
- pracovná teplota od -15°C do +50°C
- maximálny možný zorný uhol cez špeciálnu komoru v hlave sondy
- veľmi dobrá kvalita obrazu a videa
- možnosť snímanie obrazu vo formáte JPEG
- záznam videa vo formáte MPEG4
- univerzálna použiteľnosť
- Vysielač s integrovaným akumulátorom, kontrolka nabíjania a svetlom
- možnosť trvalej prevádzky cca 60 minút
- vysielač sa nabíja cez USB
- vrátane USB adaptéra, ktorý umožňuje pripojenie kamery k notebooku alebo počítaču
Vlastnosti
| Dĺžka obalu v mm: | 173 |
| Formát videa: | MPEG4 |
| Hmotnosť v g: | 150 |
| Kapacita akumulátora [Ah]: | 0,8 |
| Napätie (V): | 3,7 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Počet dielov v súprave: | 4 |
| Pracovná doba: | cca 60 min |
| Prípojka: | USB 2.0 |
| Trieda ochrany: | IP67 |
| Výška obalu v mm: | 50 |
| formát obrázkov: | JPG, MPEG4 |
| odolnosť: | Sonda odolná voči motorovému oleju |
| polomer ohybu: | 15 mm |
| pracovná teplota: | -15 °C až + 50 °C |
| rozlíšenie kamery: | 1600 x 1200 (YUV), 1280 x 720 (fotografovanie) = 2,0 megapixely |
| technológia akumulátora: | Lítium-iónový |
| uhol: | 0 + 90 |
| uhol otvorenia: | 60° |
| zaostrená hĺbková ostrosť: | 1 - 1,5 cm |
| zdroj svetla: | 6 stmievateľných, bielych mini LED |
| Ø hlavy v mm: | 6.0 |
| Číslo UN: | UN 38.3 |
| Šírka obalu v mm: | 101 |
Naposledy zobrazené