Výrobok bol úspešne pridaný.
WiFi súprava obrazových osciloskopov, prepínacia 0° a 90°, Ø 6,0 mm
WiFi súprava obrazových osciloskopov, prepínacia 0° a 90°, Ø 6,0 mm
- Č. výrobku: 550.7541
- EAN: 4042146783481
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- s 2 samostatnými kamerami a 2 zdrojmi tepla
- 6 stmievateľných mini LED žiaroviek
- polomer ohybu max. 15 mm
- flexibilné PVC puzdro
- možnosť pripojenia na WiFi obrazový osciloskop 550.7511
Vlastnosti
| Dĺžka obalu v mm: | 122 |
| Dĺžka v mm: | 990 |
| Hmotnosť v g: | 31 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Prípojka: | USB 2.0 |
| Trieda ochrany: | IP67 |
| Výška obalu v mm: | 35 |
| polomer ohybu: | max. 15 mm |
| pracovná teplota: | -15 °C až + 50 °C |
| rozlíšenie kamery: | 1600 x 1200 (YUV), 1280 x 720 (fotografovanie) = 2,0 megapixely |
| uhol: | 0 + 90 |
| uhol otvorenia: | 60° |
| vyhotovenie: | pružná PVC priechodka |
| zaostrená hĺbková ostrosť: | 1 - 1,5 cm |
| zdroj svetla: | 6 stmievateľných, bielych mini LED |
| Ø hlavy v mm: | 6.0 |
| Šírka obalu v mm: | 121 |
Naposledy zobrazené