Tuotteen lisäys onnistui.
Wi-Fi-videoskooppisarja-sarja Ø 3,9 mm 0° HD etukamerasondilla, 7-os
Wi-Fi-videoskooppisarja-sarja Ø 3,9 mm 0° HD etukamerasondilla, 7-os
- Tuotenro: 550.7520
- EAN: 4042146783443
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- Helppo yhdistää älypuhelimeen Wi-Fi:n kautta
- Android-älypuhelimelle (Android-järjestelmä 4.4+) ja iPhone IOS-järjestelmä (IOS 8.0)
- 3,9 mm HD-kamera
- Kaapeliton ja helppo ohjata
- Valokuvat ja videot tallennetaan suoraan älypuhelimelle
- 4 himmennettävää mini-LED-valaisinta
- kannettava ja akkukäyttöinen järjestelmä
- optimaalinen käsittely akkukäytöllä
- päät hyvin murtumisenkestäviä, koska lasikuitukaapelia ei ole
- Työskentelylämpötila -15°C ...+50°C
- maksimikatselukulma mittapäässä olevalla erikoiskameralla
- erittäin hyvä kuvan ja videon laatu
- kuvan tallennusmahdollisuus JPEG-muodossa
- videon tallennus MPEG4-muodossa
- monipuolinen
- Lähetin integroidulla akulla, latauksen merkkivalolla ja valolla
- n. 60 minuutin kestokäyttö mahdollista
- Lähettimen lataus USB:n kautta
- Sis. USB-sovittimen, kameran liitäntä kannettavaan tai tietokoneeseen mahdollista
- mukaan lukien koukku, magneetti ja peili
Ominaisuudet
| Akkukapasiteetti [Ah]: | 0,8 |
| Akkutekniikka: | Litiumioni |
| Avautumiskulma: | 60° |
| Jännite (V): | 3,7 |
| Kameran tarkkuus: | 1600 x 1200 (YUV), 1280 x 720 (valokuvaus) = 2,0 megapikseli |
| Keskitetty terävyysalue: | 1 - 1,5 cm |
| Kestävyys: | Moottoriöljynkestävä sondi |
| Kulma: | 0 |
| Kuvan tallennusmuoto: | JPG, MPEG4 |
| Liitäntä: | USB 2.0 |
| Osia sarjassa: | 7 |
| Paino g: | 240 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 50 |
| Pakkauksen leveys mm: | 99 |
| Pakkauksen pituus mm: | 168 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Pään halkaisija Ø (mm): | 3.9 |
| Suojausluokka: | IP67 |
| Taivutussäde: | 15 mm |
| Työlämpötila: | -15°C - +50°C |
| Työskentelyaika: | n. 60 min |
| Valonlähde: | 4 himmennettävä valkoinen Mini - LED |
| Videoformaatti: | MPEG4 |
| Videolinkki käyttö: | Video |
| YK-numero: | UN 38.3 |
Viimeksi katseltu