Tuotteen lisäys onnistui.
ULTIMATEvision MASTER 0° etukameran anturi - puolijäykkä spiraalikotelo
ULTIMATEvision MASTER 0° etukameran anturi - puolijäykkä spiraalikotelo
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- 6 himmennettävää mini-LED-valaisinta
- taittosäde enintään 30 mm
- voidaan liittää kaikkiin ULTIMATE
Ominaisuudet
| AV-suurennus: | Enint. 10", Cinch |
| Apupeili 1: | Katseen suunta 90° - avauskulma 36° |
| Avautumiskulma: | vaakasuuntainen 34° - pystysuuntainen 34° - diagonaalinen 56° |
| Kameran suojus: | Uloke naarmuuntumatonta safiirilasia |
| Kameran suojus2: | Kameran holkki ruostumattomasta teräksestä |
| Kameran tarkkuus: | 320 (H) x 240 (V) = 76 800 pikseliä |
| Keskitetty terävyysalue: | 1 cm - 6 cm |
| Kestävyys: | Vesitiivis 1 m:iin saakka |
| Kestävyys2: | Öljyn- ja bensiininkestävä pää |
| Kulma: | 0° |
| Linssityyppi: | Asfäärinen |
| Malli: | puolijäykkä |
| Paino g: | 140 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 35 |
| Pakkauksen leveys mm: | 240 |
| Pakkauksen pituus mm: | 265 |
| Pään halkaisija Ø (mm): | 8.5 |
| Suojausluokka: | IP 67 |
| Taivutussäde: | min. 30 mm |
| Työlämpötila: | 0°C - +50°C |
| Valoisuus: | 0 ~ 420 LUX / 4 cm |
| Valonlähde: | 6 himmennettävää valkoista Mini-LEDiä |
| Tuotenumero | Kuvaus | Pituus (m) |
OVH: (ei sis. ALVia) |
Määrä |
|---|---|---|---|---|
| 550.7852 | ULTIMATEvision MASTER -kamerasondi, 0°, puolijäykkä, Ø 8,5 mm, 2 m | 2 | 176,00 € * 532,20 € * | |
| 550.7853 | ULTIMATEvision MASTER -kamerasondi, 0°, puolijäykkä, Ø 8,5 mm, 3 m | 3 | 210,00 € * 626,10 € * |
Viimeksi katseltu