Tuotteen lisäys onnistui.
ULTIMATEvision MASTER videoskooppianturi, suuntaa vaihtava, 0° ja 90°
ULTIMATEvision MASTER videoskooppianturi, suuntaa vaihtava, 0° ja 90°
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- 2 yksittäiskameraa ja 2 erillistä valonlähdettä
- taivutussäde enintään 15 mm
- puolijäykkä spiraalivaippa
- lisäksi kierre lisätarvikkeiden (peili/koukku/magneetti) kiinnitykseen
- voidaan yhdistää ULTIMATE
Ominaisuudet
| AV-suurennus: | Enint. 15", Cinch |
| Apupeili 1: | Katseen suunta 70° - avauskulma 40° |
| Apupeili 2: | Katseen suunta 90° - avauskulma 36° |
| Apupeili 3: | Katseen suunta 110° - avauskulma 32° |
| Avautumiskulma: | vaakasuuntainen 34° - pystysuuntainen 34° - diagonaalinen 56° |
| Kameran suojus: | Uloke naarmuuntumatonta safiirilasia |
| Kameran suojus2: | Kameran holkki ruostumattomasta teräksestä |
| Kameran tarkkuus: | 640 (H) x 480 (V) = 307 200 pikseliä |
| Keskitetty terävyysalue: | 1 cm - 6 cm |
| Kestävyys: | Vesitiivis 1 m:iin saakka |
| Kestävyys2: | Öljyn- ja bensiininkestävä pää |
| Kulma: | 0°/90° |
| Linssityyppi: | Asfäärinen |
| Malli: | puolijäykkä |
| Paino g: | 105 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 52 |
| Pakkauksen leveys mm: | 109 |
| Pakkauksen pituus mm: | 164 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Pituus (m): | 1 |
| Pään halkaisija Ø (mm): | 4.9 |
| Suojausluokka: | IP 67 |
| Taivutussäde: | min. 15 mm |
| Työlämpötila: | 0°C - +60°C |
| Valoisuus: | 0 ~ 275 LUX / 4cm |
| Valonlähde: | Jokaisessa 2 himmennettävää valkoista mini-LED-valoa |
Viimeksi katseltu