Tuotteen lisäys onnistui.
ULTIMATEvision MASTER 90° etukameran anturi - puolijäykkä spiraalikotelo
ULTIMATEvision MASTER 90° etukameran anturi - puolijäykkä spiraalikotelo
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- 4 himmennettävää mini-LED-valaisinta
- taittosäde enintään 15 mm
- voidaan liittää kaikkiin ULTIMATE
Ominaisuudet
| AV-suurennus: | Enint. 15", Cinch |
| Avautumiskulma: | vaakasuuntainen 34° - pystysuuntainen 34° - diagonaalinen 56° |
| Kameran suojus: | Uloke naarmuuntumatonta safiirilasia |
| Kameran suojus2: | Kameran holkki ruostumattomasta teräksestä |
| Kameran tarkkuus: | 320 (H) x 240 (V) = 76 800 pikseliä |
| Keskitetty terävyysalue: | 1 cm - 6 cm |
| Kestävyys: | Vesitiivis 1 m:iin saakka |
| Kestävyys2: | Öljyn- ja bensiininkestävä pää |
| Kulma: | 90° |
| Linssityyppi: | Asfäärinen |
| Malli: | puolijäykkä |
| Pään halkaisija Ø (mm): | 5.5 |
| Suojausluokka: | IP 67 |
| Taivutussäde: | min. 15 mm |
| Työlämpötila: | 0°C - 75°C |
| Valoisuus: | 0 ~ 275 LUX / 4cm |
| Valonlähde: | 4 himmennettävä valkoinen Mini - LED |
| Tuotenumero | Kuvaus | Pituus (m) | Paino g | Pakkauksen korkeus mm | Pakkauksen leveys mm | Pakkauksen pituus mm |
OVH: (ei sis. ALVia) |
Määrä |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 550.7351 | ULTIMATEvision MASTER -kamerasondi, 90°, puolijäykkä, Ø 3, 9 mm, pituus 1 m | 1 | 180 | 40 | 198 | 197 | 257,00 € * 670,52 € * | |
| 550.7352 | ULTIMATEvision MASTER -kamerasondi, 90°, puolijäykkä, Ø 3, 9 mm, pituus 2 m | 2 | 250 | 30 | 190 | 195 | 339,00 € * 913,52 € * |
Viimeksi katseltu