Tuotteen lisäys onnistui.
HD-videoskooppi-sondi vaihdettava , 0° ja 90°, Ø 6,0 mm
HD-videoskooppi-sondi vaihdettava , 0° ja 90°, Ø 6,0 mm
- Tuotenro: 550.7507
- EAN: 4042146826065
- OVH: 417,31 € *
Kuvaus
- 6 himmennettävää mini-LED-valaisinta
- taittosäde enintään 5 cm
- liitettävä HD-videoskooppiin 550.7501
Ominaisuudet
| Avautumiskulma: | 65° |
| Kameran tarkkuus: | 1280 (H) x 720 (V) |
| Katseen suunta, asteluku: | 65 |
| Keskitetty terävyysalue: | 3 ~ 8 cm |
| Kestävyys: | öljynkestävä |
| Kulma: | 0° + 90° |
| Paino g: | 85 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 30 |
| Pakkauksen leveys mm: | 124 |
| Pakkauksen pituus mm: | 125 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Pituus, mm: | 1000.0 |
| Pään halkaisija Ø (mm): | 6.0 |
| Suojausluokka: | IP67 |
| Taivutussäde: | 5 cm |
| Työlämpötila: | -10°C - +60°C |
| Valonlähde: | 6 himmennettävää valkoista Mini-LEDiä |
Viimeksi katseltu