Tuotteen lisäys onnistui.
HD-videoskooppi-sondi, 0°, Ø 3,9 mm
HD-videoskooppi-sondi, 0°, Ø 3,9 mm
- Tuotenro: 550.7506
- EAN: 4042146825631
- Special Hinta: 277,50 € *
Kuvaus
- 6 himmennettävää mini-LED-valaisinta
- taittosäde enintään 5 cm
- liitettävä HD-videoskooppiin 550.7501
Ominaisuudet
| Avautumiskulma: | 65° |
| Kameran tarkkuus: | 1280 (H) x 720 (V) |
| Keskitetty terävyysalue: | 3 ~ 8 cm |
| Kulma: | 0° |
| Paino g: | 46 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 32 |
| Pakkauksen leveys mm: | 127 |
| Pakkauksen pituus mm: | 126 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Pituus, mm: | 1000.0 |
| Pään halkaisija Ø (mm): | 3.9 |
| Suojausluokka: | IP67 |
| Taivutussäde: | 5 cm |
| Työlämpötila: | -10°C - +60°C |
| Valonlähde: | 6 himmennettävää valkoista Mini-LEDiä |
Viimeksi katseltu