Tuotteen lisäys onnistui.
perfectLight-LED-minityövalaisin, 900 lumenia
perfectLight-LED-minityövalaisin, 900 lumenia
- Tuotenro: 150.4450
- EAN: 4042146712863
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- sopii akkukäyttöiseen työhön
- erittäin kirkas COB LED -etuvalo
- 2 valontehoa: 450 ja 900 lumenia
- suojattu roiskeilta IP54:n mukaisesti
- sisältää kuusi 1,5 voltin AA-paristoa
- kumiset kotelonreunat
- ulosvedettävä tukijalka
Ominaisuudet
| Akkutyyppi: | AA |
| Iskunkestävyysluokka: | IK07 |
| Jännite (V): | 1,5 |
| Korkeus, mm: | 185 |
| Käyttölämpötila: | -10° / +40°C |
| Ladattava akku: | ei |
| Leveys mm: | 195 |
| Lumenia: | 450 lumenia / 900 lumenia |
| Paino g: | 580 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 55 |
| Pakkauksen leveys mm: | 192 |
| Pakkauksen pituus mm: | 206 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Palautus ei mahdollista: | Kyllä |
| Pariston koostumus: | alkali-mangaani (alkaaliparisto) |
| Pariston paino [kg]: | 0.023 |
| Pariston painoluokka: | luokka 02 (16–30 g) |
| Päävalaisin: | LED |
| Roiskevesisuojaus: | IP54 |
| Sisältää litiumpariston: | ei |
| Sisältää pariston: | kyllä |
| Standardi: | IK07, IP54 |
| Syvyys, mm: | 45 |
| Tilavuus: | 12 tuntia / 3 tunnin valaisu |
| Valaisukesto max: | 12 |
| Valaisukesto min: | 3 |
| Valaisumatka max.: | 33.4 |
| Valonlähde: | COB LED |
| Valonteho max.: | 900 |
| Valonteho min.: | 450 |
| Valonvoimakkuus (W): | 12 W |
| tarvittavien akkujen määrä: | 6 |
Viimeksi katseltu