Tuotteen lisäys onnistui.
Joustava tarkastusvalo, magneetti
Joustava tarkastusvalo, magneetti
- Tuotenro: 550.1185
- EAN: 4042146038000
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- sopii akkukäyttöiseen työhön
- halogeenilamppu
- 400 mm pitkä taipuisa varsi
- lisävarusteena kiinnitettävä valon läpipäästävä magneetti
- sis. 500 mm:n jatkeen
- n. 60 tunnin valaisu
- sis. 3 AA-paristoa
- iskunkestävä kotelo
Ominaisuudet
| Akkutyyppi: | AA |
| Halkaisija (mm): | 7,0 |
| Iskunkestävyysluokka: | IK00 |
| Jännite (V): | 1,5 |
| Käyttölämpötila: | 0° / +40°C |
| Ladattava akku: | ei |
| Liitosletku ja pistoke: | Ei |
| Paino g: | 120 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 45 |
| Pakkauksen leveys mm: | 58 |
| Pakkauksen pituus mm: | 667 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Palautus ei mahdollista: | Kyllä |
| Pariston koostumus: | sinkki-hiili |
| Pariston paino [kg]: | 0.018 |
| Pariston painoluokka: | luokka 02 (16–30 g) |
| Pituus, mm: | 600 |
| Päävalaisin: | Halogeenilamppu |
| Roiskevesisuojaus: | IP40 |
| Sisältää litiumpariston: | ei |
| Sisältää pariston: | kyllä |
| Standardi: | IK00, IP44 |
| Valaisukesto max: | 60 |
| Valaisumatka max.: | 1 |
| Valonlähde: | Halogeeni |
| Valonvoimakkuus (W): | 3,2 W |
| Varalamppu: | 550.1188 |
| tarvittavien akkujen määrä: | 3 |
Viimeksi katseltu