Tuotteen lisäys onnistui.
Joustava tarkastuslamppusarja, 4-os
Joustava tarkastuslamppusarja, 4-os
- Tuotenro: 550.1160
- EAN: 4042146101292
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- sopii akkukäyttöiseen työhön
- halogeenilamppu
- taipuva varsi
- sisältää taipuisan lasikuituvarren
- kiinnike rintataskuun
- n. 60 tunnin valaisu
- sisältää 3 paristoa, LR 03 / 1,5 V AAA (Micro)
- iskunkestävä kotelo
Ominaisuudet
| Akkutyyppi: | AAA |
| Iskunkestävyysluokka: | IK00 |
| Jännite (V): | 1,5 |
| Käyttölämpötila: | 0° / +40°C |
| Ladattava akku: | ei |
| Liitosletku ja pistoke: | Ei |
| Lumenia: | 192 lumenia |
| Materiaali1: | Alumiini |
| Osia sarjassa: | 4 |
| Paino g: | 230 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 35 |
| Pakkauksen leveys mm: | 162 |
| Pakkauksen pituus mm: | 232 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Palautus ei mahdollista: | Kyllä |
| Pariston koostumus: | alkali-mangaani (alkaaliparisto) |
| Pariston paino [kg]: | 0.011 |
| Pariston painoluokka: | luokka 01 (enint. 15 g) |
| Päävalaisin: | Halogeenilamppu |
| Roiskevesisuojaus: | IP60 |
| Sisältää litiumpariston: | ei |
| Sisältää pariston: | kyllä |
| Standardi: | IK00, IP60 |
| Valaisukesto max: | 60 |
| Valaisumatka max.: | 1 |
| Valonlähde: | Halogeeni |
| Valonteho max.: | 192 |
| Valonvoimakkuus (W): | 3,2 W |
| tarvittavien akkujen määrä: | 3 |
Viimeksi katseltu