Tuotteen lisäys onnistui.
perfectLight-käsivalaisin, 420 lumenia, taitettava
perfectLight-käsivalaisin, 420 lumenia, taitettava
- Tuotenro: 150.4310
- EAN: 4042146384367
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- sopii akkukäyttöiseen työhön
- 6 watin Citizen teho-LED
- 420 lumenin valonteho
- kotelo taitettavissa 180°
- käännettävä koukku ripustamista varten
- magneettinen
- Ohjaus-LED purkauksenhallintaa varten
- sis. automaattisesti sammuvan laturin
- suojattu roiskeilta IP64:n mukaisesti
- iskunkestävä
- 3 tunnin latauksen kesto
- 3 tunnin valaisu
- Kotelo iskunkestävästä polykarbonaatista
- Kotelonrunko pinnoitettu laadukkaalla kumilla
Ominaisuudet
| AC-jännitealue: | 110 - 230 |
| Akkukapasiteetti [Ah]: | 3,5 |
| Akkutekniikka: | Li-polymer |
| CEE-pistoke: | Kyllä |
| DC-jännitealue: | 12 - 24 |
| Halkaisija (mm): | 56,0 |
| Iskunkestävyysluokka: | IK00 |
| Jännite (V): | 3,7 |
| Käyttölämpötila: | -5° / +45°C |
| Ladattava akku: | kyllä |
| Latausaika: | 3 |
| Latureiden määrä: | 1 |
| Liitosletku ja pistoke: | Kyllä |
| Litiumtiedote: | tuote sisältää litiumia (sisäänrakennettuna tai erillisenä) |
| Paino g: | 560 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 80 |
| Pakkauksen leveys mm: | 247 |
| Pakkauksen pituus mm: | 343 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Palautus ei mahdollista: | Kyllä |
| Pariston koostumus: | litium (uudelleenladattava) |
| Peruslaitteen paino, sis. akun: | 800 |
| Pistokkeen jännite: | 230 |
| Pituus, mm: | 290 |
| Päävalaisin: | LED |
| Roiskevesisuojaus: | IP64 |
| Sisältää litiumpariston: | kyllä |
| Sisältää pariston: | kyllä |
| Standardi: | IK00, IP64 |
| Taajuus: | 50 |
| Valaisukesto max: | 3 |
| Valaisumatka max.: | 10 |
| Valonlähde: | 6 W CITIZEN POWER LED |
| Valonteho max.: | 420 |
| Valonvoimakkuus (W): | 6 W |
| Verkkopistoke: | euro-pistorasia laitteille (05) |
| tarvittavien akkujen määrä: | 1 |
Viimeksi katseltu