Tuotteen lisäys onnistui.
perfectLight-käsivalaisin, 500 lumenia
perfectLight-käsivalaisin, 500 lumenia
- Tuotenro: 150.4440
- EAN: 4042146712856
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- sopii akkukäyttöiseen työhön
- kirkas LED-spottivalaisin
- erittäin kirkas CREE XP-E2 LED -etuvalo
- 3 valotilaa: 2 kirkkaustasoa ja spottivalaistus
- 3 valontehoa: Front 250 ja 500 Lumen ja spottivalo 175 Lumen valonteho
- käännettävä koukku ripustamista varten
- taitettava, magneettinen jalusta
- sis. automaattisesti sammuvan laturin
- roiskevesisuojattu IP65:n mukaisesti
- iskunkestävä
- 5 tunnin latauksen kesto
- 6 tuntia / 3 tunnin valaisu
- Kotelonrunko pinnoitettu laadukkaalla kumilla
Ominaisuudet
| Akkukapasiteetti [Ah]: | 2,2 |
| Akkutekniikka: | Litiumioni |
| Akkutyyppi: | 18650 |
| CEE-pistoke: | Kyllä |
| Iskunkestävyysluokka: | IK07 |
| Jännite (V): | 3,8 |
| Käyttölämpötila: | -10° / +40°C |
| Ladattava akku: | kyllä |
| Latausaika: | 5 |
| Leveys mm: | 60 |
| Litiumtiedote: | tuote sisältää litiumia (sisäänrakennettuna tai erillisenä) |
| Lumenia: | 175 lumenia / 500 lumenia |
| Paino g: | 240 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 84 |
| Pakkauksen leveys mm: | 94 |
| Pakkauksen pituus mm: | 212 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Palautus ei mahdollista: | Kyllä |
| Pariston koostumus: | litium (uudelleenladattava) |
| Pariston paino [kg]: | 0.048 |
| Pariston painoluokka: | luokka 03 (31–50 g) |
| Pistokkeen jännite: | 230 |
| Pituus, mm: | 190 |
| Päävalaisin: | LED |
| Roiskevesisuojaus: | IP65 |
| Sisältää litiumpariston: | kyllä |
| Sisältää pariston: | kyllä |
| Standardi: | IK07, IP65 |
| Syvyys, mm: | 29.0 |
| Taajuus: | 50 |
| Valaisukesto max: | 6 |
| Valaisukesto min: | 3 |
| Valaisumatka max.: | 61.5 |
| Valonlähde: | CREE XP-E2 |
| Valonteho max.: | 500 |
| Valonteho min.: | 175 |
| Valonvoimakkuus (W): | 4 W |
| Verkkopistoke: | euro-pistorasia laitteille (05) |
| YK-numero: | UN 38.3 |
| tarvittavien akkujen määrä: | 1 |
Viimeksi katseltu