Tuotteen lisäys onnistui.
Katkaisuhiontalaite, 3/8", suurtehoinen katkaisulaikka, 2-os
Katkaisuhiontalaite, 3/8", suurtehoinen katkaisulaikka, 2-os
- Tuotenro: 515.5155
- EAN: 4042146695333
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- ilmanpoisto kahvan kautta
- käytännöllisellä suunnanvaihtopainikkeella (vasen/oikea)
- sis. yhden suurtehoisen katkaisulaikan, Ø 100 mm
- sopii kuluneiden ja ruostuneiden liitosten irrottamiseen
- säädettävä radiosuoja
- työskentelyyn vaikeapääsyisillä alueilla
- pitkä käyttöikä
- käyttövipu turvalukituksella
- portaaton nopeudensäätö
- kierrosnopeuden säätö ja säätöpyörä
- tärinävaimennettu
- kylmäeristetty kahva
- sis. 1/4 tuuman pistokkeen
- erittäin kevyt, kestävästä erikoismuovista valmistettu kotelo
Ominaisuudet
| Aukon läpimitta Ø (D2) mm: | 16.0 |
| Halkaisija D1: | 100,0 |
| Ilmankulutus, l/min: | 142 |
| Kahva: | Kylmäeristetty kahva |
| Kiinnitys (mitta): | 16 mm / M10 x 1,0 mm |
| Kokonaispituus L (mm): | 400.0 |
| Korkeus H: | 1.6 |
| Käyttöalue, yleinen: | Ohutseinäisille materiaaleille |
| Käyttöpaine, bar: | max. 6,3 bar (90 psi) |
| Laatu: | Tehokas |
| Letkun vähimmäisläpimitta: | 1/4" - 6,35 mm |
| Leveys B: | 60.0 |
| Levyn halkaisija [mm]: | 100 |
| Liitin työkalulle: | 3/8" |
| Liitoskierre: | 1/4"PT |
| Materiaali1: | Ruostumaton teräs |
| Mittausepävarmuus, tärinännopeutus: | 0.1 |
| Muoto: | Suora |
| Osia sarjassa: | 2 |
| Paino g: | 1850 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 80 |
| Pakkauksen leveys mm: | 130 |
| Pakkauksen pituus mm: | 390 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Raekoko: | sonstige |
| Standardi: | DIN EN ISO 28927-3 |
| Toimintoattribuutti 1: | Turvalukitus |
| Tyhjäkäyntikierrosluku, r/min: | 12000 |
| Tärinännopeutus: | < 1,00 |
| r/min enint.: | 15250 |
| Äänen painetaso (dbA): | 90 |
| Äänen tehotaso (dbA): | 100 |
Viimeksi katseltu