Tuotteen lisäys onnistui.
Paineilmaiskuporakone, 1", 2441 Nm
Paineilmaiskuporakone, 1", 2441 Nm
- Tuotenro: 515.3745
- EAN: 4042146404591
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- luistamaton käsikahva
- ilmanpoisto sivussa olevan kahvan kautta
- kolminkertainen kiristysomentin valinta kiristykseen ja avaamiseen
- integroitu liipaisin käsikahvassa
- vähäinen melutaso
- kumikotelo
- suurtehoinen kaksoisvasara-iskumekanismi
- kolo tappikiinnitykselle
- pitkä käyttöikä
- sis. 1/2 tuuman pistokkeen
- ultrakevyt alumiinikotelo
Ominaisuudet
| Enimmäisavausmomentti: | 2441 Nm |
| Enimmäiskiristysmomentti oikealle: | 1 = 1113 Nm |
| Enimmäiskiristysmomentti oikealle 2: | 2 = 1485 Nm |
| Enimmäiskiristysmomentti oikealle 3: | 3 = 2033 Nm |
| Ilmankulutus, l/min: | 282 |
| Kokonaispituus L (mm): | 467 |
| Käyttöpaine, bar: | max. 6,3 bar (90 psi) |
| Käyttötapa: | Paineilmakäyttöinen |
| Letkun vähimmäisläpimitta: | 1/2" - 12,7 mm |
| Leveys B: | 170 |
| Liitoskierre: | 1/2"PT |
| Materiaali1: | Alumiini |
| Mittausepävarmuus, tärinännopeutus: | 1.49 |
| Nelikantavääntiö: | 1 |
| Paino g: | 7300 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 140 |
| Pakkauksen leveys mm: | 200 |
| Pakkauksen pituus mm: | 500 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Ruuvin enimmäiskokko: | M 38 |
| Standardi: | DIN EN ISO 28927-2 |
| Tyhjäkäyntikierrosluku, r/min: | 6000 |
| Tärinännopeutus: | < 6,50 |
| Videolinkki käyttö: | Video |
| Äänen painetaso (dbA): | 96 |
| Äänen tehotaso (dbA): | 86 dbA |
Viimeksi katseltu