Tuotteen lisäys onnistui.
1/2'' MONSTER suurtehoinen paineilma-iskuruuvainsarja, 17-os, 1690 Nm
1/2'' MONSTER suurtehoinen paineilma-iskuruuvainsarja, 17-os, 1690 Nm
- Tuotenro: 515.5150
- EAN: 4042146574249
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- ergonomisella, pehmeällä kahvalla
- ilmanpoisto alla olevan kahvan kautta
- käytännöllisellä suunnanvaihtovivulla (vasen/oikea)
- kevyt käyttää
- 3-vaiheinen vääntömomentin esivalinta
- suurtehoinen piikki-iskumekanismi
- pitkä käyttöikä
- kylmäeristetty kahva
- sis. 1/4 tuuman pistokkeen
- kevyt alumiinikotelo
- tukevassa muovilaukussa
Ominaisuudet
| Enimmäisavausmomentti: | 1690 Nm |
| Enimmäiskiristysmomentti oikealle: | 1 = 510 Nm |
| Enimmäiskiristysmomentti oikealle 2: | 2 = 680 Nm |
| Enimmäiskiristysmomentti oikealle 3: | 3 = 931 Nm |
| Ilmankulutus, l/min: | 178 |
| Kahva: | Liukumaton pehmytkahva |
| Kiinnitys (mitta) tuumina: | 1/2 |
| Kokonaispituus L (mm): | 200 |
| Käyttöalue (NM): | 677 |
| Käyttöpaine, bar: | max. 6,3 bar |
| Letkun vähimmäisläpimitta: | 3/8" - 10 mm |
| Leveys B: | 175.0 |
| Liitoskierre: | 1/4"PT |
| Materiaali1: | Alumiini |
| Nelikantavääntiö: | 1/2 |
| Osia sarjassa: | 17 |
| Paino g: | 5685 |
| Pakkauksen korkeus mm: | 92 |
| Pakkauksen leveys mm: | 377 |
| Pakkauksen pituus mm: | 419 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Ruuvin enimmäiskokko: | M 16 |
| Sisäosien koot: | Sisään työnnettävä 1/2 alusta |
| Suositeltu kiristysmomentti: | 542 Nm |
| Tyhjäkäyntikierrosluku, r/min: | 7930 |
| Tärinännopeutus: | 2,69 |
| Äänen painetaso (dbA): | 88 |
| Äänen tehotaso (dbA): | 104 |
Viimeksi katseltu