Tuotteen lisäys onnistui.
1/4":n Mini eMONSTER -akkuruuvinväännin
1/4":n Mini eMONSTER -akkuruuvinväännin
- Tuotenro: 515.6601
- EAN: 4042146913314
-
Info: Tuote ei ole tilattavissa
Kuvaus
- sopii akkukäyttöiseen työhön
- kompakti ja kevyt vaikeasti saavutettaviin paikkoihin
- Erittäin tehokas litiumioniakku
- USB-C:n kautta ladattava integroitu akku
- LED-työvalo
Ominaisuudet
| Akkujen määrä: | 1 |
| Akkukapasiteetti [Ah]: | 1,5 |
| Akkutekniikka: | Litiumioni |
| Akkutyyppi: | 18650 |
| Jännite (V): | 4 |
| Käyttö: | 1/4" |
| Käyttötapa: | Akkupakkaus |
| Ladattava akku: | kyllä |
| Litiumtiedote: | tuote sisältää litiumia (sisäänrakennettuna tai erillisenä) |
| Paino g: | 663 |
| Pakkauksen sisältö: | 1 |
| Palautus ei mahdollista: | Kyllä |
| Pariston koostumus: | litium (uudelleenladattava) |
| Pariston paino [kg]: | 0.042 |
| Pariston painoluokka: | luokka 03 (31–50 g) |
| Pistokkeen jännite: | 5 |
| Sisältää litiumpariston: | kyllä |
| Sisältää pariston: | kyllä |
| Sähköjännite: | 4,0V |
| Tyhjäkäyntivirta: | 200 min -1 |
| Verkkopistoke: | USB-C / USB-A |
| Vääntömomentti enintään: | 4 |
| YK-numero: | UN 38.3 |
| tarvittavien akkujen määrä: | 1 |
Viimeksi katseltu