Toode on lisatud.
Hüdrauliline ratta teisaldamise käru, 1 t
Hüdrauliline ratta teisaldamise käru, 1 t
- Tootenumber: 460.5490
- EAN: 4042146785683
-
Info: Artikkel ei ole tellitav
Kirjeldus
- hüdrauliline rattatõstuk, kuni 1 t
- sujuvalt seadistatav
- koos kindlustava ketiga
- kerge ja liikuv transport ka väikseimas ruumis
- rehvide ja velgede vaevata vastuvõtmiseks ja transportimiseks
- 3 pöördratast tagavad kindlama püsimise
- ülekoormuskaitse ülesurveklapi kaudu
- stabiilne teraskonstruktsioon
Omadused
| Kõrgus mm: | 860 |
| Laius mm: | 1090 |
| Materjal1: | Terastoru |
| Pakendi kõrgus mm: | 160 |
| Pakendi laius mm: | 900 |
| Pakendi pikkus mm: | 1160 |
| Pakendisisu: | 1 |
| Pikkus mm: | 1060 |
| Pöördrataste arv: | 3 |
| Rataste maksimaalne kaal: | 1000 kg |
| Rattaraamide pikkus: | 640,0 mm |
| Tõstekõrgus max mm: | 230 |
| Tõstekõrgus min mm: | 75 |
| Töökäik: | 175,0 mm |
| kaal g: | 68000 |
| rullitav: | ja |
Viimati vaadatud