Ürün başarıyla eklendi.
Mini akülü tornavida seti ve matkap uçlarıyla Noel takvimi, 31 parça
Mini akülü tornavida seti ve matkap uçlarıyla Noel takvimi, 31 parça
- Ürün No.: 515.6699
- EAN: 4042146913291
-
Bilgi: Makale sipariş için mevcut değil
Açıklama
- Profesyonelleri ve amatörleri aynı derecede etkiler
- Gelişme döneminde dekoratif ilgi odağı
Değiştirilebilir başlıklı mini akülü tornavida seti ile noel takvimi, yüksek kaliteli plastik çanta ile birlikte 31 parça Aslında noel sezonu canavarca yorucudur:
Hediyeler alınır, yılbaşı partisi hazırlıkları yapılır, Noel pazarından alışveriş yapılır, yılbaşı ağacı aranır, satın alınır, süslenir ... KS TOOLS noel takvimi güzel bir hediye seçeneğidir. Bu takvimin her bir gününde, noel öncesi dönemin telaşesini unutmanızı sağlayacak canavar gibi sürprizler sizi bekliyor.
Gözler fal taşı gibi açılıyor, ev sahiplerinin ve ustaların yüzü gülüyor ve kapılar açıldıkça Noel neşesi ve huzuru her geçen gün artıyor.
Kendisi küçük etkisi büyük bir alet.
Bu alet köşelerde de çalışabilir.
Her zaman doğru noktaya doğru kuvveti uygular.
Değişim adaptörleri ve 26 Torsions matkap ucu ile mükemmel donanıma sahiptir.
İçindekiler heyecan verici!
Bu alet seti sınır tanımıyor - hem profesyoneller hem de işlerini kendi yapmayı sevenler için. Noel yaklaşırken sevdikleriniz için mükemmel bir hediye.
Çünkü... 24. kapının arkasında aşık olunacak bir canavar karşılayacak. Korkmayın! Bu geniş bir aksesuar yelpazesine sahip güçlü bir akülü tornavida seti olan mini eMonster.
İlk başta garip gelebilir ama aslında çok şey anlatır:
Sevmek, bir canavar hediye etmektir.
Profesyonel 1/4" mini akülü tornavida seti içeriği:
1/4" tahrik x 75 mm uzunlukta 2x Torsions matkap ucu:
1 PH2 uç
1 düz uç 5 mm
1/4" tahrik x 25 mm uzunluğunda 24x Torsions uç:
1’er PH1, PH2, PH3 uç
1’er PZ1, PZ2, PZ3 uç
1’er 3, 4, 5, 6 mm Alyen uç
1’er T10, T15, T20, T25, T27 Torx uç
1’er TB10, TB15, TB20, TB25, TB27 delikli Torx uç
1’er 3, 4, 5, 6 mm düz uç
1x 1/4" Mini eMONSTER akülü tornavida
1x 1/4" bağlantılı 10 kademe tork başlığı
1x 1/4" bağlantılı köşe montajı başlığı
1x 1/4" bağlantılı 90° açılı başlık
1x manyetik Bits uç tutucu, 50 mm (1/4" altı köşe -> 1/4" altı köşe)
Özellikler
| Akü kapasitesi [Ah]: | 1,5 |
| Akü sayısı: | 1 |
| Akü teknolojisi: | Lityum-İyon |
| Ağırlık, g: | 2240 |
| Batarya bileşimi: | Lityum (yeniden şarj edilebilir) |
| Batarya dahildir: | Evet |
| Batarya yeniden şarj edilebilir: | Evet |
| Elektrik fişi: | USB-C / USB-A |
| Elektrik gerilimi: | 4,0V |
| Gerekli pil sayısı: | 1 |
| Gerilim (V): | 4 |
| Gerilim fişi: | 5 |
| Kare tahrik, inç: | 1/4" |
| Lityum batarya dahildir: | Evet |
| Lityum bilgisi: | Ürün, lityum içerir (takılı veya birlikte teslim edilen) |
| Maks. tork: | 4 |
| Paket içeriği: | 1 |
| Pil türü: | 18650 |
| Rölanti akımı: | 200 min -1 |
| Setteki parçalar: | 31 |
| Tahrik: | 1/4" |
| Çalışma modu: | Akü paketi |
| İade kabul edilmemektedir: | evet |
En son inceleme