Ürün başarıyla eklendi.
ULTIMATEvision MASTER videoskop sondası, 0° ve 90° arasında değiştirilebilir
ULTIMATEvision MASTER videoskop sondası, 0° ve 90° arasında değiştirilebilir
-
Bilgi: Makale sipariş için mevcut değil
Açıklama
- 2 tek kamera + 2 ayrı ışık kaynağı ile birlikte
- Bükme yarıçapı maks. 15 mm
- yarı sabit spiral kılıf
- aksesuarları (ayna / kanca / mıknatıs) bağlamak için ek vida dişi
- ULTIMATE
Özellikler
| AV büyütme: | RCA üzerinden 15 inç’e kadar |
| Açılma açısı: | yatay 46° - dikey 34° - çapraz 56° |
| Ağırlık, g: | 105 |
| Bükme yarıçapı: | min. 15 mm |
| Dayanıklılık: | maks. 1m'ye kadar su geçirmez |
| Dayanıklılık 2: | yağ ve benzine dayanıklı sonda |
| Işık kaynağı: | ışık şiddeti olarak kısılabilen 2 beyaz Mini LED |
| Kafa Ø, mm: | 4.9 |
| Kamera koruması: | çizilmeye dayanıklı safir cam siper |
| Kamera koruması 2: | Paslanmaz çelik kamera kovanı |
| Kamera çözünürlüğü: | 640 (Y) x 480 (D) = 307.200 piksel |
| Koruma sınıfı: | IP 67 |
| Köşebentler: | 0°/90° |
| Mercek tipi: | asferik |
| Model: | yarı rijit |
| Paket genişliği mm: | 109 |
| Paket içeriği: | 1 |
| Paket uzunluğu mm: | 164 |
| Paket yüksekliği mm: | 52 |
| Parlaklık: | 0 ~ 275 LUX / 4cm |
| Uzunluk, m: | 1 |
| Vorsatzspiegel1: | Bakış yönü 70° - Açılma açısı 40° |
| Vorsatzspiegel2: | Bakış yönü 90° - Açılma açısı 36° |
| Vorsatzspiegel3: | Bakış yönü 110° - Açılma açısı 32° |
| odaklanmış derinlik netliği: | 1 cm - 6 cm |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ile +60°C arasında |
En son inceleme