Ürün başarıyla eklendi.
ULTIMATEvision MASTER 90° ön kameralı sonda, yarı rijit spiral kılıf
ULTIMATEvision MASTER 90° ön kameralı sonda, yarı rijit spiral kılıf
-
Bilgi: Makale sipariş için mevcut değil
Açıklama
- Işık şiddeti kısılabilen 4 Mini LED lamba
- Bükme yarıçapı maks. 15 mm
- tüm ULTIMATE
Özellikler
| AV büyütme: | RCA üzerinden 15 inç’e kadar |
| Açılma açısı: | yatay 46° - dikey 34° - çapraz 56° |
| Bükme yarıçapı: | min. 15 mm |
| Dayanıklılık: | maks. 1m'ye kadar su geçirmez |
| Dayanıklılık 2: | yağ ve benzine dayanıklı sonda |
| Işık kaynağı: | Işık şiddeti olarak kısılabilen 4 beyaz Mini LED |
| Kafa Ø, mm: | 5.5 |
| Kamera koruması: | çizilmeye dayanıklı safir cam siper |
| Kamera koruması 2: | Paslanmaz çelik kamera kovanı |
| Kamera çözünürlüğü: | 320 (Y) x 240 (D) = 76.800 piksel |
| Koruma sınıfı: | IP 67 |
| Köşebentler: | 90° |
| Mercek tipi: | asferik |
| Model: | yarı rijit |
| Parlaklık: | 0 ~ 275 LUX / 4cm |
| odaklanmış derinlik netliği: | 1 cm - 6 cm |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ile 75°C arasında |
| Ürün numarası | Açıklama | Uzunluk, m | Ağırlık, g | Paket genişliği mm | Paket uzunluğu mm | Paket yüksekliği mm |
Tavsiye edilen perakende fiyatı: (KDV hariç.) |
Miktar |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 550.7351 | ULTIMATEvision MASTER 90° kamera sondası, yarı rijit, Ø3, 9mm, U=1m | 1 | 180 | 198 | 197 | 40 | 257,00 € * 670,52 € * | |
| 550.7352 | ULTIMATEvision MASTER 90° kamera sondası, yarı rijit, Ø3, 9mm, U=2m | 2 | 250 | 190 | 195 | 30 | 339,00 € * 913,52 € * |
En son inceleme