Ürün başarıyla eklendi.
ULTIMATEvision MASTER 0° ön kameralı sonda, yarı rijit spiral kılıf
ULTIMATEvision MASTER 0° ön kameralı sonda, yarı rijit spiral kılıf
-
Bilgi: Makale sipariş için mevcut değil
Açıklama
- Işık şiddeti kısılabilen 6 Mini LED lamba
- Bükme yarıçapı maks. 30 mm
- tüm ULTIMATE
Özellikler
| AV büyütme: | RCA üzerinden 10 inç’e kadar |
| Açılma açısı: | yatay 46° - dikey 34° - çapraz 56° |
| Ağırlık, g: | 140 |
| Bükme yarıçapı: | min. 30 mm |
| Dayanıklılık: | maks. 1m'ye kadar su geçirmez |
| Dayanıklılık 2: | yağ ve benzine dayanıklı sonda |
| Işık kaynağı: | Işık şiddeti kısılabilen 6 beyaz Mini LED |
| Kafa Ø, mm: | 8.5 |
| Kamera koruması: | çizilmeye dayanıklı safir cam siper |
| Kamera koruması 2: | Paslanmaz çelik kamera kovanı |
| Kamera çözünürlüğü: | 320 (Y) x 240 (D) = 76.800 piksel |
| Koruma sınıfı: | IP 67 |
| Köşebentler: | 0° |
| Mercek tipi: | asferik |
| Model: | yarı rijit |
| Paket genişliği mm: | 240 |
| Paket uzunluğu mm: | 265 |
| Paket yüksekliği mm: | 35 |
| Parlaklık: | 0 ~ 420 LUX / 4 cm |
| Vorsatzspiegel1: | Bakış yönü 90° - Açılma açısı 36° |
| odaklanmış derinlik netliği: | 1 cm - 6 cm |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ile +50°C arasında |
| Ürün numarası | Açıklama | Uzunluk, m |
Tavsiye edilen perakende fiyatı: (KDV hariç.) |
Miktar |
|---|---|---|---|---|
| 550.7852 | ULTIMATEvision MASTER kamera sondası, 0° yarı rijit, Ø8,5mm, 2m | 2 | 176,00 € * 532,20 € * | |
| 550.7853 | ULTIMATEvision MASTER kamera sondası, 0° yarı rijit, Ø8,5mm, 3m | 3 | 210,00 € * 626,10 € * |
En son inceleme