Ürün başarıyla eklendi.
HD videoskop sondası, iki yönlü, 0° ve 90°, Ø 6,0 mm
HD videoskop sondası, iki yönlü, 0° ve 90°, Ø 6,0 mm
- Ürün No.: 550.7507
- EAN: 4042146826065
- Tavsiye edilen perakende fiyatı: 417,31 € *
Açıklama
- Işık şiddeti kısılabilen 6 Mini LED lamba
- Bükme yarıçapı maks. 5 cm
- 550.7501 HD videoskopa bağlanabilir
Özellikler
| Açılma açısı: | 65° |
| Ağırlık, g: | 85 |
| Bükme yarıçapı: | 5 cm |
| Dayanıklılık: | yağa dayanıklıdır |
| Görüş açısı, derece: | 65 |
| Işık kaynağı: | Işık şiddeti kısılabilen 6 beyaz Mini LED |
| Kafa Ø, mm: | 6.0 |
| Kamera çözünürlüğü: | 1280 (Y) x 720 (V) |
| Koruma sınıfı: | IP67 |
| Köşebentler: | 0° + 90° |
| Paket genişliği mm: | 124 |
| Paket içeriği: | 1 |
| Paket uzunluğu mm: | 125 |
| Paket yüksekliği mm: | 30 |
| Uzunluk, mm: | 1000.0 |
| odaklanmış derinlik netliği: | 3 ~ 8 cm |
| Çalışma sıcaklığı: | -10°C ile +60°C arasında |
En son inceleme