Ürün başarıyla eklendi.
HD videoskop sondası, 0°, Ø 3,9 mm
HD videoskop sondası, 0°, Ø 3,9 mm
- Ürün No.: 550.7506
- EAN: 4042146825631
- Özel Fiyat: 277,50 € *
Açıklama
- Işık şiddeti kısılabilen 6 Mini LED lamba
- Bükme yarıçapı maks. 5 cm
- 550.7501 HD videoskopa bağlanabilir
Özellikler
| Açılma açısı: | 65° |
| Ağırlık, g: | 46 |
| Bükme yarıçapı: | 5 cm |
| Işık kaynağı: | Işık şiddeti kısılabilen 6 beyaz Mini LED |
| Kafa Ø, mm: | 3.9 |
| Kamera çözünürlüğü: | 1280 (Y) x 720 (V) |
| Koruma sınıfı: | IP67 |
| Köşebentler: | 0° |
| Paket genişliği mm: | 127 |
| Paket içeriği: | 1 |
| Paket uzunluğu mm: | 126 |
| Paket yüksekliği mm: | 32 |
| Uzunluk, mm: | 1000.0 |
| odaklanmış derinlik netliği: | 3 ~ 8 cm |
| Çalışma sıcaklığı: | -10°C ile +60°C arasında |
En son inceleme