Ürün başarıyla eklendi.
Mıknatıslı esnek çubuk kontrol lambası
Mıknatıslı esnek çubuk kontrol lambası
- Ürün No.: 550.1185
- EAN: 4042146038000
-
Bilgi: Makale sipariş için mevcut değil
Açıklama
- şebekeden bağımsız çalışma için idealdir
- Halojen ampul
- 400 mm uzunluğunda esnek şaft
- opsiyonel olarak takılabilen projektör ışıklı mıknatıslı
- 500 mm uzatma dahil
- yaklaşık 60 saatlik yanma süresi
- 3 x AA pil dahil
- darbeye dayanıklı gövde
Özellikler
| Ana ampul: | Halojen lamba |
| Aydınlatma gücü, Watt: | 3,2 W |
| Ağırlık, g: | 120 |
| Batarya ağırlığı [kg]: | 0.018 |
| Batarya bileşimi: | Çinko kömür |
| Batarya dahildir: | Evet |
| Batarya yeniden şarj edilebilir: | Hayır |
| Bataryanın ağırlık sınıfı: | Sınıf 02 (16-30g) |
| Bağlantı ipi ve soketli: | Hayır |
| Darbe dayanım derecesi: | IK00 |
| Gerekli pil sayısı: | 3 |
| Gerilim (V): | 1,5 |
| Işık kaynağı: | Halojen |
| Lityum batarya dahildir: | Hayır |
| Maks. aydınlatma mesafesi: | 1 |
| Maks. aydınlatma süresi: | 60 |
| Norm: | IK00, IP44 |
| Paket genişliği mm: | 58 |
| Paket içeriği: | 1 |
| Paket uzunluğu mm: | 667 |
| Paket yüksekliği mm: | 45 |
| Pil türü: | AA |
| Su püskürmesine karşı koruma: | IP40 |
| Uzunluk, mm: | 600 |
| Yedek ampul: | 550.1188 |
| Çalışma sıcaklığı: | 0° / +40°C |
| Çap, mm: | 7,0 |
| İade kabul edilmemektedir: | evet |
En son inceleme