Ürün başarıyla eklendi.
Esnek kontrol lambası seti, 4 parça
Esnek kontrol lambası seti, 4 parça
- Ürün No.: 550.1160
- EAN: 4042146101292
-
Bilgi: Makale sipariş için mevcut değil
Açıklama
- şebekeden bağımsız çalışma için idealdir
- Halojen ampul
- esnek şaft
- esnek fiberglas ataçman dahil
- göğüs cebi için klipsli
- yaklaşık 60 saatlik yanma süresi
- 3x LR 03 / 1,5 V AAA (Micro) pil dahildir
- darbeye dayanıklı gövde
Özellikler
| Ana ampul: | Halojen lamba |
| Aydınlatma gücü, Watt: | 3,2 W |
| Ağırlık, g: | 230 |
| Batarya ağırlığı [kg]: | 0.011 |
| Batarya bileşimi: | Alkali mangan (alkalin) |
| Batarya dahildir: | Evet |
| Batarya yeniden şarj edilebilir: | Hayır |
| Bataryanın ağırlık sınıfı: | Sınıf 01 (maks. 15g) |
| Bağlantı ipi ve soketli: | Hayır |
| Darbe dayanım derecesi: | IK00 |
| Gerekli pil sayısı: | 3 |
| Gerilim (V): | 1,5 |
| Isıkakısı: | 192 Lümen |
| Işık kaynağı: | Halojen |
| Lityum batarya dahildir: | Hayır |
| Maks. aydınlatma mesafesi: | 1 |
| Maks. aydınlatma süresi: | 60 |
| Maks. ışık huzmesi: | 192 |
| Material1: | Alüminyum |
| Norm: | IK00, IP60 |
| Paket genişliği mm: | 162 |
| Paket içeriği: | 1 |
| Paket uzunluğu mm: | 232 |
| Paket yüksekliği mm: | 35 |
| Pil türü: | AAA |
| Setteki parçalar: | 4 |
| Su püskürmesine karşı koruma: | IP60 |
| Çalışma sıcaklığı: | 0° / +40°C |
| İade kabul edilmemektedir: | evet |
En son inceleme