Ürün başarıyla eklendi.
perfectLight el feneri 500 Lümen
perfectLight el feneri 500 Lümen
- Ürün No.: 150.4440
- EAN: 4042146712856
-
Bilgi: Makale sipariş için mevcut değil
Açıklama
- şebekeden bağımsız çalışma için idealdir
- güçlü spot LED
- son derece güçlü CREE XP-E2 ön LED
- 3 aydınlatma modu: 2 parlaklık kademesi ve spot ışık
- 3 ışık akım şiddeti: Front 250 ve 500 Lümen ve spot ışık 175 Lümen ışık huzmesi
- asmak için döndürülebilen kanca
- bükülebilir, manyetik ayak
- otomatik olarak kapatılabilen şarj ünitesi dahildir
- IP65 uyarınca su püskürmesine karşı korunmuştur
- darbeye dayanıklı
- 5 saatlik şarj süresi
- 6 saat / 3 saatlik yanma süresi
- Gövde, yüksek kaliteli kauçukla kaplanmıştır
Özellikler
| Akü kapasitesi [Ah]: | 2,2 |
| Akü teknolojisi: | Lityum-İyon |
| Ana ampul: | LED |
| Aydınlatma gücü, Watt: | 4 W |
| Ağırlık, g: | 240 |
| Batarya ağırlığı [kg]: | 0.048 |
| Batarya bileşimi: | Lityum (yeniden şarj edilebilir) |
| Batarya dahildir: | Evet |
| Batarya yeniden şarj edilebilir: | Evet |
| Bataryanın ağırlık sınıfı: | Sınıf 03 (31-50g) |
| CEE soketli: | Evet |
| Darbe dayanım derecesi: | IK07 |
| Derinlik, mm: | 29.0 |
| Elektrik fişi: | Cihaz Euro fişi (05) |
| Frekans: | 50 |
| Genişlik, mm: | 60 |
| Gerekli pil sayısı: | 1 |
| Gerilim (V): | 3,8 |
| Gerilim fişi: | 230 |
| Isıkakısı: | 175 Lümen / 500 Lümen |
| Işık kaynağı: | CREE XP-E2 |
| Lityum batarya dahildir: | Evet |
| Lityum bilgisi: | Ürün, lityum içerir (takılı veya birlikte teslim edilen) |
| Maks. aydınlatma mesafesi: | 61.5 |
| Maks. aydınlatma süresi: | 6 |
| Maks. ışık huzmesi: | 500 |
| Min. aydınlatma süresi: | 3 |
| Min. ışık huzmesi: | 175 |
| Norm: | IK07, IP65 |
| Paket genişliği mm: | 94 |
| Paket içeriği: | 1 |
| Paket uzunluğu mm: | 212 |
| Paket yüksekliği mm: | 84 |
| Pil türü: | 18650 |
| Su püskürmesine karşı koruma: | IP65 |
| UN numarası: | UN 38.3 |
| Uzunluk, mm: | 190 |
| Çalışma sıcaklığı: | -10° / +40°C |
| İade kabul edilmemektedir: | evet |
| Şarj süresi: | 5 |
En son inceleme