Ürün başarıyla eklendi.
perfectLight el feneri 420 Lümen, bükülebilir
perfectLight el feneri 420 Lümen, bükülebilir
- Ürün No.: 150.4310
- EAN: 4042146384367
-
Bilgi: Makale sipariş için mevcut değil
Açıklama
- şebekeden bağımsız çalışma için idealdir
- 6 Watt Citizen Power LED
- 420 Lümen ışık huzmesi
- Gövde 180° yatırılabilir
- asmak için döndürülebilen kanca
- manyetik
- deşarj kontrolü için kontrol LED'li
- otomatik olarak kapatılabilen şarj ünitesi dahildir
- IP64 uyarınca su püskürmesine karşı korunmuştur
- mutlak darbe dayanımı
- 3 saatlik şarj süresi
- 3 saatlik yanma süresi
- Darbeye dayanıklı polikarbonat gövde
- Gövde, yüksek kaliteli kauçukla kaplanmıştır
Özellikler
| AC gerilim aralığı: | 110 - 230 |
| Akü kapasitesi [Ah]: | 3,5 |
| Akü teknolojisi: | Li-polimer |
| Aküyle birlikte ana cihaz ağırlığı: | 800 |
| Ana ampul: | LED |
| Aydınlatma gücü, Watt: | 6 W |
| Ağırlık, g: | 560 |
| Batarya bileşimi: | Lityum (yeniden şarj edilebilir) |
| Batarya dahildir: | Evet |
| Batarya yeniden şarj edilebilir: | Evet |
| Bağlantı ipi ve soketli: | Evet |
| CEE soketli: | Evet |
| DC gerilim aralığı: | 12 - 24 |
| Darbe dayanım derecesi: | IK00 |
| Elektrik fişi: | Cihaz Euro fişi (05) |
| Frekans: | 50 |
| Gerekli pil sayısı: | 1 |
| Gerilim (V): | 3,7 |
| Gerilim fişi: | 230 |
| Işık kaynağı: | 6 W CITIZEN POWER LED |
| Lityum batarya dahildir: | Evet |
| Lityum bilgisi: | Ürün, lityum içerir (takılı veya birlikte teslim edilen) |
| Maks. aydınlatma mesafesi: | 10 |
| Maks. aydınlatma süresi: | 3 |
| Maks. ışık huzmesi: | 420 |
| Norm: | IK00, IP64 |
| Paket genişliği mm: | 247 |
| Paket içeriği: | 1 |
| Paket uzunluğu mm: | 343 |
| Paket yüksekliği mm: | 80 |
| Su püskürmesine karşı koruma: | IP64 |
| Uzunluk, mm: | 290 |
| Çalışma sıcaklığı: | -5° / +45°C |
| Çap, mm: | 56,0 |
| İade kabul edilmemektedir: | evet |
| Şarj aleti sayısı: | 1 |
| Şarj süresi: | 3 |
En son inceleme