Ürün başarıyla eklendi.
perfectLight LED Mini çalışma lambası 900 Lümen
perfectLight LED Mini çalışma lambası 900 Lümen
- Ürün No.: 150.4450
- EAN: 4042146712863
-
Bilgi: Makale sipariş için mevcut değil
Açıklama
- şebekeden bağımsız çalışma için idealdir
- son derece güçlü COB ön LED
- 2 ışık akım şiddeti: 450 ve 900 Lümen
- IP54 uyarınca su püskürmesine karşı korunmuştur
- 6 AA 1,5V pil dahil
- Gövde kenarları kauçuk kaplama
- katlanarak açılabilen ayak
Özellikler
| Ana ampul: | LED |
| Aydınlatma gücü, Watt: | 12 W |
| Ağırlık, g: | 580 |
| Batarya ağırlığı [kg]: | 0.023 |
| Batarya bileşimi: | Alkali mangan (alkalin) |
| Batarya dahildir: | Evet |
| Batarya yeniden şarj edilebilir: | Hayır |
| Bataryanın ağırlık sınıfı: | Sınıf 02 (16-30g) |
| Darbe dayanım derecesi: | IK07 |
| Derinlik, mm: | 45 |
| Genişlik, mm: | 195 |
| Gerekli pil sayısı: | 6 |
| Gerilim (V): | 1,5 |
| Isıkakısı: | 450 Lümen / 900 Lümen |
| Işık kaynağı: | COB LED |
| Kapasite: | 12 saat / 3 saatlik yanma süresi |
| Lityum batarya dahildir: | Hayır |
| Maks. aydınlatma mesafesi: | 33.4 |
| Maks. aydınlatma süresi: | 12 |
| Maks. ışık huzmesi: | 900 |
| Min. aydınlatma süresi: | 3 |
| Min. ışık huzmesi: | 450 |
| Norm: | IK07, IP54 |
| Paket genişliği mm: | 192 |
| Paket içeriği: | 1 |
| Paket uzunluğu mm: | 206 |
| Paket yüksekliği mm: | 55 |
| Pil türü: | AA |
| Su püskürmesine karşı koruma: | IP54 |
| Yükseklik, mm: | 185 |
| Çalışma sıcaklığı: | -10° / +40°C |
| İade kabul edilmemektedir: | evet |
En son inceleme