Ürün başarıyla eklendi.
3/8" çubuk kesici zımpara, yüksek performanslı ince kesme diskli, 2 parça
3/8" çubuk kesici zımpara, yüksek performanslı ince kesme diskli, 2 parça
- Ürün No.: 515.5155
- EAN: 4042146695333
-
Bilgi: Makale sipariş için mevcut değil
Açıklama
- Saptan atık hava kılavuzu
- pratik çift yönlü düğmeli (Sol / Sağ)
- Ø 100 mm yüksek performanslı bir ince kesme diski dahil
- aşınmış veya paslanmış bağlantıları gevşetmek için idealdir
- ayarlanabilen kıvılcım koruması
- zor ulaşılan bölgelerdeki çalışmalar için
- uzun kullanım ömrü
- emniyet kilitli kumanda kolu
- kademesiz hız ayarlı
- Ayar çarkı ile devir ayarı
- titreşim sönümlemeli
- soğuk izolasyonlu sap
- 1/4" kavrama soketi dahil
- sağlam özel plastikten ultra hafif gövde
Özellikler
| Ağırlık, g: | 1850 |
| Bağlantı: | 16 mm / M10 x 1,0 mm |
| Bağlantı dişi: | 1/4"PT |
| Delik Ø (D2) mm: | 16.0 |
| Disk çapı [mm]: | 100 |
| Fonksiyon özelliği 1: | Emniyet kilidi |
| Form: | düz |
| Genişlik B: | 60.0 |
| Hava tüketimi, l/dak: | 142 |
| Kalite: | Yüksek performans |
| Kum: | sonstige |
| Material1: | Inox |
| Norm: | DIN EN ISO 28927-3 |
| Paket genişliği mm: | 130 |
| Paket içeriği: | 1 |
| Paket uzunluğu mm: | 390 |
| Paket yüksekliği mm: | 80 |
| Rölanti devri d/dak: | 12000 |
| Sap: | soğuk izolasyonlu sap |
| Ses basıncı seviyesi (dbA): | 90 |
| Ses gücü seviyesi (dbA): | 100 |
| Setteki parçalar: | 2 |
| Takım tutucu: | 3/8" |
| Titreşim ivmesi: | < 1,00 |
| Titreşim ivmesi ölçüm belirsizliği: | 0.1 |
| Toplam uzunluk L, mm: | 400.0 |
| Uygulama alanı genel: | ince duvarlı malzemeler için |
| Yükseklik H: | 1.6 |
| maks. d/dak: | 15250 |
| min. hortum çapı: | 1/4" - 6,35 mm |
| Çalışma basıncı, bar: | max. 6,3 bar (90 psi) |
| Çap D1: | 100,0 |
En son inceleme