Ürün başarıyla eklendi.
Havalı darbeli tornavida11, 2441Nm
Havalı darbeli tornavida11, 2441Nm
- Ürün No.: 515.3745
- EAN: 4042146404591
-
Bilgi: Makale sipariş için mevcut değil
Açıklama
- kaymaz saplı
- Saptan yana doğru atık hava kılavuzu
- sıkma ve gevşetme için 3 kademeli tork ön seçimi
- Çekme aparatı sapa entegre
- düşük ses seviyesi
- kauçuk gövdeli
- Yüksek performanslı çift çekiçli darbe mekanizması
- pim emniyeti için delikli
- uzun kullanım ömrü
- 1/2" kavrama soketi dahil
- ultra hafif Alüminyum gövde
Özellikler
| Ağırlık, g: | 7300 |
| Bağlantı dişi: | 1/2"PT |
| Genişlik B: | 170 |
| Hava tüketimi, l/dak: | 282 |
| Kare tahrik: | 1 |
| Material1: | Alüminyum |
| Norm: | DIN EN ISO 28927-2 |
| Paket genişliği mm: | 200 |
| Paket içeriği: | 1 |
| Paket uzunluğu mm: | 500 |
| Paket yüksekliği mm: | 140 |
| Rölanti devri d/dak: | 6000 |
| Ses basıncı seviyesi (dbA): | 96 |
| Ses gücü seviyesi (dbA): | 86 dbA |
| Titreşim ivmesi: | < 6,50 |
| Titreşim ivmesi ölçüm belirsizliği: | 1.49 |
| Toplam uzunluk L, mm: | 467 |
| Uygulama video bağlantısı: | Video |
| maks. cıvata boyutu: | M 38 |
| maks. gevşetme torku: | 2441 Nm |
| maks. sağa tork: | 1 = 1113 Nm |
| maks. sağa tork 2: | 2 = 1485 Nm |
| maks. sağa tork 3: | 3 = 2033 Nm |
| min. hortum çapı: | 1/2" - 12,7 mm |
| Çalışma basıncı, bar: | max. 6,3 bar (90 psi) |
| Çalışma modu: | pnömatik |
En son inceleme