Ürün başarıyla eklendi.
1/2'' MONSTER yüksek performanslı havalı darbeli tornavida seti, 17 parça, 1690 Nm
1/2'' MONSTER yüksek performanslı havalı darbeli tornavida seti, 17 parça, 1690 Nm
- Ürün No.: 515.5150
- EAN: 4042146574249
-
Bilgi: Makale sipariş için mevcut değil
Açıklama
- ergonomik yumuşak saplı tutamaklı
- Saptan aşağı doğru atık hava kılavuzu
- pratik çift yönlü kollu (Sol / Sağ)
- kolay kullanım
- 3 kademeli tork ön seçimi
- Yüksek performanslı pim darbe mekanizması
- uzun kullanım ömrü
- soğuk izolasyonlu sap
- 1/4" kavrama soketi dahil
- hafif alüminyum gövde
- sağlam plastik çanta içinde
Özellikler
| Ağırlık, g: | 5685 |
| Bağlantı dişi: | 1/4"PT |
| Bağlantı, inç: | 1/2 |
| Genişlik B: | 175.0 |
| Hava tüketimi, l/dak: | 178 |
| Kare tahrik: | 1/2 |
| Material1: | Alüminyum |
| Organizer boyutları: | Organizer 1/2 çekmece |
| Paket genişliği mm: | 377 |
| Paket içeriği: | 1 |
| Paket uzunluğu mm: | 419 |
| Paket yüksekliği mm: | 92 |
| Rölanti devri d/dak: | 7930 |
| Sap: | kaymaz yumuşak sap |
| Ses basıncı seviyesi (dbA): | 88 |
| Ses gücü seviyesi (dbA): | 104 |
| Setteki parçalar: | 17 |
| Titreşim ivmesi: | 2,69 |
| Toplam uzunluk L, mm: | 200 |
| Uygulama alanı, NM: | 677 |
| maks. cıvata boyutu: | M 16 |
| maks. gevşetme torku: | 1690 Nm |
| maks. sağa tork: | 1 = 510 Nm |
| maks. sağa tork 2: | 2 = 680 Nm |
| maks. sağa tork 3: | 3 = 931 Nm |
| min. hortum çapı: | 3/8" - 10 mm |
| Çalışma basıncı, bar: | max. 6,3 bar |
| önerilen tork: | 542 Nm |
En son inceleme