Ürün başarıyla eklendi.
1/2" miniMONSTER yüksek performanslı havalı darbeli tornavida 1.390 Nm, soket setli, 16 parça
1/2" miniMONSTER yüksek performanslı havalı darbeli tornavida 1.390 Nm, soket setli, 16 parça
- Ürün No.: 515.1271
- EAN: 4042146695517
-
Bilgi: Makale sipariş için mevcut değil
Açıklama
- 10,0 - 24,0 mm saklama rayına takmak için altı köşeli darbeli soket seti dahil
- Kısa modelde soketler
- kaymaz yumuşak saplı tutamaklı
- Saptan aşağı doğru atık hava kılavuzu
- pratik tek el çift yönlü kollu (Sol / Sağ)
- kolay kullanım
- 3 kademeli tork ön seçimi
- Yüksek performanslı endüstriyel Jumbo darbe mekanizması
- uzun kullanım ömrü
- soğuk izolasyonlu sap
- 1/4" kavrama soketi dahil
- ultra hafif gövde
Özellikler
| Ağırlık, g: | 2540 |
| Bağlantı dişi: | 1/4"PT |
| Bağlantı, inç: | 1/2 |
| Genişlik B: | 95 |
| Hava tüketimi, l/dak: | 135 |
| Kare tahrik: | 1/2 |
| Norm: | DIN EN ISO 28927-2 |
| Paket genişliği mm: | 300 |
| Paket içeriği: | 1 |
| Paket uzunluğu mm: | 400 |
| Paket yüksekliği mm: | 150 |
| Rölanti devri d/dak: | 10000 |
| Sap: | kaymaz yumuşak sap |
| Ses basıncı seviyesi (dbA): | 102 |
| Ses gücü seviyesi (dbA): | 113 |
| Setteki parçalar: | 16 |
| Titreşim ivmesi: | < 9,18 |
| Titreşim ivmesi ölçüm belirsizliği: | 1.24 |
| Toplam uzunluk L, mm: | 190 |
| maks. cıvata boyutu: | M 16 |
| maks. gevşetme torku: | 1390 Nm |
| maks. sağa tork: | 1 = 270 Nm |
| maks. sağa tork 2: | 2 = 640 Nm |
| maks. sağa tork 3: | 3 = 965 Nm |
| min. hortum çapı: | 3/8" - 10 mm |
| Çalışma basıncı, bar: | max. 6,3 bar |
| Çalışma modu: | pnömatik |
| önerilen tork: | 615 Nm |
En son inceleme