Ürün başarıyla eklendi.
1/2'' havalı darbeli tornavida, 1490 Nm
1/2'' havalı darbeli tornavida, 1490 Nm
- Ürün No.: 515.1215
- EAN: 4042146088920
-
Bilgi: Makale sipariş için mevcut değil
Açıklama
- kaymaz yumuşak saplı tutamaklı
- Saptan aşağı doğru atık hava kılavuzu
- pratik çift yönlü kollu (Sol / Sağ)
- kolay kullanım
- 3 kademeli tork ön seçimi
- Yüksek performanslı çift çekiçli darbe mekanizması
- uzun kullanım ömrü
- soğuk izolasyonlu sap
- 1/4" kavrama soketi dahil
- ultra hafif magnezyum gövde
Özellikler
| Ağırlık, g: | 2860 |
| Bağlantı dişi: | 1/4"PT |
| Bağlantı, inç: | 1/2 |
| Genişlik B: | 190.0 |
| Hava tüketimi, l/dak: | 128 |
| Kare tahrik: | 1/2 |
| Norm: | DIN EN ISO 28927-2 |
| Paket genişliği mm: | 210 |
| Paket içeriği: | 1 |
| Paket uzunluğu mm: | 240 |
| Paket yüksekliği mm: | 85 |
| Rölanti devri d/dak: | 7500 |
| Sap: | soğuk izolasyonlu sap |
| Ses basıncı seviyesi (dbA): | 88 |
| Ses gücü seviyesi (dbA): | 104 |
| Titreşim ivmesi: | < 8,50 |
| Titreşim ivmesi ölçüm belirsizliği: | 1.34 |
| Toplam uzunluk L, mm: | 208.0 |
| maks. cıvata boyutu: | M 16 |
| maks. gevşetme torku: | 1490 Nm |
| maks. sağa tork: | 1 = 444 Nm |
| maks. sağa tork 2: | 2 = 592 Nm |
| maks. sağa tork 3: | 3 = 810 Nm |
| min. hortum çapı: | 3/8" - 10 mm |
| Çalışma basıncı, bar: | max. 6,3 bar |
| Çalışma modu: | pnömatik |
| önerilen tork: | 542 Nm |
En son inceleme