Ürün başarıyla eklendi.
1/4" Mini eMONSTER akülü tornavida
1/4" Mini eMONSTER akülü tornavida
- Ürün No.: 515.6601
- EAN: 4042146913314
-
Bilgi: Makale sipariş için mevcut değil
Açıklama
- şebekeden bağımsız çalışma için idealdir
- zor ulaşılan bölgeler için kompakt ve hafif
- Lityum-İyon yüksek performanslı akü
- entegre akü, USB-C üzerinden şarj edilebilir
- LED çalışma lambası ile
Özellikler
| Akü kapasitesi [Ah]: | 1,5 |
| Akü sayısı: | 1 |
| Akü teknolojisi: | Lityum-İyon |
| Ağırlık, g: | 663 |
| Batarya ağırlığı [kg]: | 0.042 |
| Batarya bileşimi: | Lityum (yeniden şarj edilebilir) |
| Batarya dahildir: | Evet |
| Batarya yeniden şarj edilebilir: | Evet |
| Bataryanın ağırlık sınıfı: | Sınıf 03 (31-50g) |
| Elektrik fişi: | USB-C / USB-A |
| Elektrik gerilimi: | 4,0V |
| Gerekli pil sayısı: | 1 |
| Gerilim (V): | 4 |
| Gerilim fişi: | 5 |
| Lityum batarya dahildir: | Evet |
| Lityum bilgisi: | Ürün, lityum içerir (takılı veya birlikte teslim edilen) |
| Maks. tork: | 4 |
| Paket içeriği: | 1 |
| Pil türü: | 18650 |
| Rölanti akımı: | 200 min -1 |
| Tahrik: | 1/4" |
| UN numarası: | UN 38.3 |
| Çalışma modu: | Akü paketi |
| İade kabul edilmemektedir: | evet |
En son inceleme