Výrobok bol úspešne pridaný.
Hydraulický zdvihák na pneumatiky, 1 t
Hydraulický zdvihák na pneumatiky, 1 t
- Č. výrobku: 460.5490
- EAN: 4042146785683
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- Hydraulický zdvihák kolies do 1 t
- plynulo nastaviteľná výška
- s reťazou na zaistenie
- jednoduchá a obratná preprava aj na najmenšom priestore
- na bezproblémové uchytenie a prepravu pneumatík a diskov
- 3 riadiace kolieska zaručujú bezpečnú stabilitu
- ochrana proti preťaženiu cez pretlakový ventil
- stabilná oceľová konštrukcia
Vlastnosti
| Dĺžka obalu v mm: | 1160 |
| Dĺžka v mm: | 1060 |
| Hmotnosť v g: | 68000 |
| Materiál 1: | oceľová rúra |
| Max. výška zdvihu v mm: | 230 |
| Min. výška zdvihu v mm: | 75 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Výška obalu v mm: | 160 |
| Výška v mm: | 860 |
| dĺžka držiaka kolesa: | 640,0 mm |
| maximálna hmotnosť kolesa: | 1000 kg |
| pojazdný: | áno |
| počet riadiacich koliesok: | 3 |
| užitočný zdvih: | 175,0 mm |
| Šírka obalu v mm: | 900 |
| šírka v mm: | 1090 |
Naposledy zobrazené