Výrobok bol úspešne pridaný.
Mobilné mazacie pneumatické mazacie zariadenie, 50:1 čerpací pomer, 50-60 kg
Mobilné mazacie pneumatické mazacie zariadenie, 50:1 čerpací pomer, 50-60 kg
- Č. výrobku: 460.5695
- EAN: 4042146784280
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- na obrábanie tukov až do NLGI2
- optimálny pre úzke pracovné pomery alebo ťažko dostupné miesta
- praktická obsluha jednou osobou
- pre sudový tovar 50-60kg
- rýchla a čistá výmena suda
- čisté a úplné vyprázdnenie suda
- stacionárne a mobilné použitie
Vlastnosti
| Dĺžka obalu v mm: | 1240 |
| Dĺžka v mm: | 600 |
| Hmotnosť v g: | 27000 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Pripájací závit: | 1/4"PT |
| Spotreba vzduchu v l/min: | 230 |
| Výška obalu v mm: | 250 |
| Výška v mm: | 1180 |
| dávkovanie maziva: | 1800 g / min |
| dĺžka hadice v mm: | 4 |
| plniaci objem: | 60000 |
| prevádzkový tlak v bar: | 5-12 bar |
| trieda NLGI: | < 2 |
| Ø hadice: | 1/2" |
| Šírka obalu v mm: | 730 |
| šírka v mm: | 600 |
Naposledy zobrazené