Výrobok bol úspešne pridaný.
1" súprava univerzálnych znásobovačov sily, 5-dielna, 32+33mm
1" súprava univerzálnych znásobovačov sily, 5-dielna, 32+33mm
- Č. výrobku: 516.1157
- EAN: 4042146299425
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- robustné uťahovacie a uvoľnovacie náradie
- na ovládanie s dodanou kľukou
- s integrovaným oporným zariadením
- štvorhranný pohon podľa DIN 3120 / ISO 1174
- prevodový pomer 1:64
- maximálny výstupný uťahovací moment 4 000 Nm
- vrátane silových nástrčných orechov a predĺženia
- nevyhnutný ako výbava servisných vozidiel
- ideálne použiteľný pri mobilných stavebným a úžitkových strojoch
- nie je vhodný na použitie s nárazovými uťahovačmi
- v stabilnom plastovom kufríku
Vlastnosti
| Dĺžka obalu v mm: | 410 |
| Hmotnosť v g: | 11000 |
| Norma: | DIN 3120, ISO 1174 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Počet dielov v súprave: | 5 |
| Prevod: | 1 : 64 |
| Veľkosť kľúča SW v mm: | 32 + 33 |
| Výška obalu v mm: | 116 |
| vstupný krútiaci moment: | max. 62,5 Nm |
| výstupný krútiaci moment: | max. 4000 Nm |
| Štvorhranný pohon v palcoch: | 1" |
| Šírka obalu v mm: | 213 |
Naposledy zobrazené