Výrobok bol úspešne pridaný.
Zdvihák na XXL pneumatiky, 250kg
Zdvihák na XXL pneumatiky, 250kg
- Č. výrobku: 160.0250
- EAN: 4042146289303
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- konštrukcia oceľovej rúry s hlboko zváranými zvarmi
- jednoduchá a obratná preprava aj na najmenšom priestore
- na bezproblémové uchytenie a prepravu pneumatík a diskov
- vyrobený z okrúhlyc rúr, solídne pozváraný
- so 2 celogumenými riadiacimi kolieskami
- s vylepšenou stabilitou a odolnosťou voči preklopeniu
- ideálny na výmenu kolies nákladných vozidiel, autobusov a vysokozdvižných vozíkov
- 3-násobne prestaviteľné veľkosti kolies
- perfektne použiteľný v oblasti predaja pneumatík, autodielňach a špedíciách
Vlastnosti
| Dĺžka obalu v mm: | 736 |
| Hmotnosť v g: | 13500 |
| Materiál 1: | oceľová rúra |
| Obsah obalu: | 1 |
| Výška obalu v mm: | 138 |
| druh pneumatík: | guma |
| dĺžka držiaka kolesa: | 220,0 mm |
| max. rozpätie: | 620,0 mm |
| maximálna hmotnosť kolesa: | 250 kg |
| maximálny priemer kolesa: | 1100,0 mm |
| minimálne rozpätie: | 290,0 mm |
| minimálny priemer kolesa: | 600,0 mm |
| pojazdný: | áno |
| počet riadiacich koliesok: | 2 |
| priemerné rozpätie: | 450,0 mm |
| uchytenie pneumatík: | 6,5" - 22,5" |
| užitočný zdvih: | 100,0 mm |
| Šírka obalu v mm: | 194 |
Naposledy zobrazené