Výrobok bol úspešne pridaný.
Tlakovzdušná čistiaca pištoľ s odsávacím zariadením
Tlakovzdušná čistiaca pištoľ s odsávacím zariadením
- Č. výrobku: 515.1938
- EAN: 4042146842294
- Priporočena maloprodajna cena: 327,18 € *
Popis
- ideálne vhodný na profesionálne čistenie vankúšov, prahov dverí, vetracích kanálov, kobercov, rohožiek, textilných sedadiel atď.
- s pneumatickým pohonom s jednoduchým ovládaním
- jedinečná, cyklónová, rotačná čistiaca technológia s guľovým uložením
- efektívny a energeticky úsporný vďaka cielenému zvíreniu vzduchu
- pre všetky možné povrchy, na mokré alebo suché čistenie
- vhodný aj pre ťažko dostupné miesta, napr. medzi sedlami a švami
- vďaka jemne rozprášenému čistiacemu roztoku vyčistené povrchy vyschnú mimoriadne rýchlo
- zvyšuje nasávací výkon a odpadá dodatočné nasávanie
- nevíri prach a nečistoty
- nie je potrebná ochranná dýchacia maska
- jednoduchá a flexibilná manipulácia
- s regulátorom stlačeného vzduchu
- vrátane o 360° otočnej a o 30° vychyľovacej nástrčnej hlavy guľového kĺbu
Vlastnosti
| Hladina akustického tlaku (dbA): | 98 |
| Hmotnosť v g: | 881 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Pripájací závit: | 1/4"PT |
| Spotreba vzduchu v l/min: | 120 |
| Vibračné zrýchlenie: | 0,73 |
| hladina akustického výkonu (dbA): | 109 |
| min priemer hadice: | 3/8" - 10 mm |
| objem nádoby: | 1.000 ml |
| prevádzkový tlak v bar: | max. 6,3 bar (90 psi) |
Naposledy zobrazené