Výrobok bol úspešne pridaný.
Skúšačka polarity a napätia s ochrannou izoláciou 6-400 V
Skúšačka polarity a napätia s ochrannou izoláciou 6-400 V
- Č. výrobku: 550.1501
- EAN: 4042146130889
- Špeciálna cena: 26,00 € *
Popis
- v nadväznosti na DIN ISO 0680
- na profesionálnu, viacstupňovú kontrolu napätia a polarity
- svetelné diódy zobrazujú napätie a polaritu
- na jednosmerné a striedavé napätie
- s ukazovateľom otáčavého poľa a fázy
- tienené meracie hroty
- merací hrot z nerezovej ocele
Vlastnosti
| AC rozsah napätia: | 6 - 50 - 120 - 230 - 400 V |
| Dĺžka obalu v mm: | 274 |
| Frekvencia: | 0 - 100 Hz |
| Funkčné atribúty 2: | s displejom s 3 néonovým svetlami |
| Hmotnosť v g: | 180 |
| Norma: | DIN ISO 0680 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Skúšobný certifikát: | 1000V |
| Trieda ochrany: | IP40 |
| Vrátenie tovaru nie je akceptované: | Áno |
| Výška obalu v mm: | 40 |
| odber prúdu: | 140 mA |
| prípustná doba zapnutia: | 30 s |
| rozsah DC napätia: | 6 - 50 - 120 - 230 - 400 V |
| zobrazenie: | svetelné diódy/LE |
| úroveň zobrazenia: | 6 - 400 V |
| Šírka obalu v mm: | 91 |
Naposledy zobrazené