Výrobok bol úspešne pridaný.
Multimeter pre motorové vozidlá s indukčnou pinzetou
Multimeter pre motorové vozidlá s indukčnou pinzetou
- Č. výrobku: 150.2040
- EAN: 4042146151426
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- špeciálne vyvinutý kvalitný mulitmeter pre elektriku a elektroniku motorových vozidiel a úžitkových vozidiel
- s rozšírenou funkciou na meranie otáčok
- možnosť zisťovania doby zapaľovania až na 8-valcových motoroch (funkcia Dwell)
- dvojitý LCD displej s digitálnym zobrazením a zobrazením v podobe stĺpcového diagramu (32-segmentov)
- s automatickou signalizáciou pretečenia a polarity
- s bezpečnostným mechanizmom pre V, µA / mA / A, preto nie je možné chybné pripojenie
- centrálny 23-polohový otočný spínač
- s automatickým výberom rozsahu
- veľký LCD displej s 3.1/2-miestnym kontrastným zobrazením a podsvietením
- s integrovanou sklenou poistkou 250V (500 mA) – 20 x 5 mm na ochranu elektrických obvodov
- vrátane súpravy meracích vedení s meracími hrotmi, krokodílikových svoriek, indukčnej pinzety a teplotnej sondy
- so zapínačom a vypínačom a automatickým vypínaním teploty
- s výklopnou, dvojnásobne nastaviteľnou nohou v gumenom ochrannom puzdre
- stabilné plastové teleso
Funkcie:
- meranie jednosmerného a striedavého napätia
- meranie jednosmerného a striedavého napätia
- meranie odporu
- uhol zopnutia kontaktov rozdeľovača
- test diód (s akustickým signálom)
- meranie otáčok
- automatické teplotné vypínanie
- meranie frekvencie
- kontrolka batérie
Vlastnosti
| Druh batérie: | 9V |
| Dĺžka obalu v mm: | 251 |
| Dĺžka v mm: | 189 |
| Funkčné atribúty 1: | Funkcia Hold |
| Hmotnostná trieda batérie: | Trieda 03 (31 - 50 g) |
| Hmotnosť batérie [kg]: | 0.047 |
| Hmotnosť v g: | 500 |
| Hĺbka v mm: | 31.5 |
| Jednosmerné napätie: | 326 mV - 1000 |
| Nabíjateľná batéria: | Nie |
| Napätie (V): | 9 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Počet potrebných batérií: | 1 |
| Striedavé napätie: | 3,26 V - 750 |
| Striedavý prúd: | 326 µA - 10 A |
| Teplota pre presnosť merania: | 23 °C ± 5 °C |
| Vrátane batérie: | áno |
| Vrátane lítiovej batérie: | Nie |
| Vrátenie tovaru nie je akceptované: | Áno |
| Výška obalu v mm: | 75 |
| Zloženie batérie: | Alkalický mangán (Alkaline) |
| jednosmerný prúd: | 326 µA - 10 A |
| meranie frekvencie: | 32,60 - 200 kHz |
| meranie odporu: | 32 - 32000 ohmov |
| meranie otáčok: | 300 - 12000 ot./min |
| meranie teploty: | -20° až +760 °C (-4° až 1400 °F) |
| napájanie prúdom: | 9 V bloková batéria |
| poistenie S1 (jemný prúd): | 500mA/350V (20x5mm) |
| poistenie S2 (prúdová meracia zdierka): | 10A/250V (30x5mm) |
| prevádzková teplota: | 0° až +40 °C (32° až 104 °F) |
| skladovacia teplota: | -10° až +50 °C (14° až 122 °F) |
| všeobecná oblasť použitia: | Motorové vozidlo |
| zobrazenie: | elektronický (displej) |
| Šírka obalu v mm: | 404 |
| šírka v mm: | 91 |
Naposledy zobrazené