Výrobok bol úspešne pridaný.
Vypúšťacia skrutka oleja vnút. šesťhran 10mm, M24x1,5x9mm, súprava 25 ks
Vypúšťacia skrutka oleja vnút. šesťhran 10mm, M24x1,5x9mm, súprava 25 ks
- Č. výrobku: 430.2023
- EAN: 4042146800584
- Špeciálna cena: 97,00 € *
Popis
- vnútorný šesťhran
- bez tesniaceho krúžku
Vlastnosti
| Dĺžka obalu v mm: | 157 |
| Hmotnosť v g: | 1275 |
| Kód OE: | 028103059 |
| OE-Code Audi: | 028 103 059 A |
| OE-Code Seat: | 028 103 059 A |
| OE-Code Skoda: | 028 103 059 A |
| OE-Code Volkswagen: | 028 103 059 A |
| Oblasť použitia: | VW, Audi, Seat, Škoda |
| Obsah obalu: | 25 |
| Profil1: | Vnútorný 6-hran |
| Výška obalu v mm: | 44 |
| veľkosť profilu skrutky vnútorný šesťhran: | 10 |
| veľkosť závitu: | M24x1,5x9 |
| Šírka obalu v mm: | 114 |
Naposledy zobrazené