Výrobok bol úspešne pridaný.
Pneumatická sekáč s 1/4" prípojkou
Pneumatická sekáč s 1/4" prípojkou
- Č. výrobku: 515.3806
- EAN: 4042146384503
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- s protišmykovou rukoväťou Soft Grip
- vedenie odpadového vzduchu cez rukoväť smerom nadol
- ergonomický tvar rukoväte
- na vytláčanie ventilových vedení z hlavy valcov pomocou stlačeného vzduchu
- aj na uvoľňovanie zahrdzavených skrutkových spojov
- s plynulou reguláciou počtu úderov
- tlmí vibrácie
- tepelne izolovaná rukoväť
- vrátane 1/4" spojovacieho konektora
- ultraľahké teleso z robustného 2-zložkového plastu
Vlastnosti
| Dĺžka obalu v mm: | 84 |
| Hladina akustického tlaku (dbA): | 110.9 |
| Hmotnosť v g: | 1550 |
| Norma: | DIN EN ISO 28927-10 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Pripájací závit: | 1/4"PT |
| Rukoväť: | rukoväť odizolovaná proti chladu |
| Spotreba vzduchu v l/min: | 270 |
| Vibračné zrýchlenie: | < 21,52 |
| Voľnobežné otáčky v ot./min: | 3200 |
| Výška obalu v mm: | 10 |
| celková dĺžka L v mm: | 195 |
| hladina akustického výkonu (dbA): | 99.2 |
| min priemer hadice: | 3/8" - 10 mm |
| neistota merania – vibračné zrýchlenie: | 2.63 |
| počet úderov: | 3000 nárazov/min |
| prevádzkový tlak v bar: | max. 6,3 bar (90 psi) |
| uchytenie sekáča: | 10 |
| uchytenie v mm: | 10 mm |
| Šírka obalu v mm: | 68 |
| šírka B: | 180 |
Naposledy zobrazené