Výrobok bol úspešne pridaný.
Zaisťovacia svorka pre ozubený remeň Ø 70 mm
Zaisťovacia svorka pre ozubený remeň Ø 70 mm
- Č. výrobku: 400.1386
- EAN: 4042146427811
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
Vlastnosti
| Dĺžka obalu v mm: | 68 |
| Hmotnosť v g: | 50 |
| Kód OE: | MOT 1436, 0132AK, 0153AK, 0187J, 0188K, 0189K, 4533-TAD |
| Kód motora PSA: | HFV (TU1A), HFX (TU1A), HFX (TU1JP), KFT (TU3A), KFU (ET3J4), KFV (TU3A), KFV (TU3JP), KFW (TU3A), NFR (TU5JP4B), NFS (TU5JP4S), NFU (TU5JP4), RFH (EW10A), RFJ (EW10A), RFK (EW10J4S), RFN (EW10J4), RHM (DW10ATED4), RHS (DW10ATED), RHV (DW10UTD), RHW (DW10 |
| Kód motora Renault: | L7X 701, L7X 727, L7X 731, L7X 733 |
| OE-Code Citroen: | 0132AK, 0187J, 0188K, 0189K, 4533-TAD |
| OE-Code PSA: | 0132AK, 0153AK, 0187J, 0188K, 0189K |
| OE-Code Renault: | MOT 1436 |
| Oblasť použitia: | PSA |
| Obsah obalu: | 1 |
| Výška obalu v mm: | 32 |
| priemer v mm: | 70,0 |
| Šírka obalu v mm: | 62 |
Naposledy zobrazené