Výrobok bol úspešne pridaný.
Fixačné náradie pre zotrvačník Ø 30 mm
Fixačné náradie pre zotrvačník Ø 30 mm
- Č. výrobku: 400.0380
- EAN: 4042146425558
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
Vlastnosti
| Dĺžka obalu v mm: | 165 |
| Hmotnosť v g: | 222 |
| Kód OE: | 0195K |
| Kód motora PSA: | UHZ (DT17BTED4) |
| OE-Code Citroen: | 0195K |
| OE-Code PSA: | 0195K |
| Oblasť použitia: | PSA |
| Obsah obalu: | 1 |
| Výška obalu v mm: | 30 |
| celková dĺžka L v mm: | 46 |
| vnútorný priemer v mm: | 18.0 |
| Šírka obalu v mm: | 150 |
Naposledy zobrazené