Výrobok bol úspešne pridaný.
WiFi súprava obrazových osciloskopov 0°, Ø 3,9 mm
WiFi súprava obrazových osciloskopov 0°, Ø 3,9 mm
- Č. výrobku: 550.7522
- EAN: 4042146783450
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- 4 stmievateľné mini LED žiarovky
- polomer ohybu max. 15 mm
- flexibilné PVC puzdro
- možnosť pripojenia na WiFi obrazový osciloskop 550.7511
Vlastnosti
| Dĺžka obalu v mm: | 116 |
| Dĺžka v mm: | 1005 |
| Hmotnosť v g: | 23 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Prípojka: | USB 2.0 |
| Trieda ochrany: | IP67 |
| Výška obalu v mm: | 22 |
| polomer ohybu: | max. 15 mm |
| pracovná teplota: | -15 °C až + 50 °C |
| rozlíšenie kamery: | 1600 x 1200 (YUV), 1280 x 720 (fotografovanie) = 2,0 megapixely |
| uhol: | 0 |
| uhol otvorenia: | 60° |
| vyhotovenie: | pružná PVC priechodka |
| zaostrená hĺbková ostrosť: | 1 - 1,5 cm |
| zdroj svetla: | 6 stmievateľných, bielych mini LED |
| Ø hlavy v mm: | 3.9 |
| Šírka obalu v mm: | 130 |
Naposledy zobrazené