Výrobok bol úspešne pridaný.
Automatická zváračská ochranná prilba, Racing Design
Automatická zváračská ochranná prilba, Racing Design
- Č. výrobku: 310.0180
- EAN: 4042146378908
-
Produkt nie je k dispozícii samostatne
Popis
- úplne automatické stmavenie pri zapálení svetelného oblúku
- výmena batérií nie je nutná vďaka kvalitným solárnym článkom
- vybavená spínačmi citlivosti a oneskorenia na stmavenie na zabránenie poškodeniu očí pri zváraní s veľkými ampérmi
- možnosť rýchlospínania pre stehové a bodové zváranie
- voličový spínač pre reakčnú dobu
- viackrát nastaviteľný robustný hlavový pás
- úplná ochrana krku
- ochrana tváre podľa EN 175 / ochrana očí podľa EN379 1/2/1
Vlastnosti
| Druh batérie: | LR44 |
| Dĺžka obalu v mm: | 239 |
| Hmotnostná trieda batérie: | Gombíkový akumulátor |
| Hmotnosť batérie [kg]: | 0.007 |
| Hmotnosť v g: | 830 |
| Nabíjateľná batéria: | Nie |
| Napätie (V): | 1,5 |
| Obsah obalu: | 1 |
| Ochrana proti UV/IČ: | podľa EN169 / až DIN 16 |
| Počet potrebných batérií: | 1 |
| Vrátane batérie: | áno |
| Vrátane lítiovej batérie: | Nie |
| Vrátenie tovaru nie je akceptované: | Áno |
| Výška obalu v mm: | 234 |
| Zloženie batérie: | Alkalický mangán (Alkaline) |
| celková dĺžka L v mm: | 330 |
| napájanie prúdom: | lítiová batéria + solárne články |
| prepínacia reakčná doba 1: | 1/25.000 s |
| prepínacia reakčná doba 3: | 0,6 s oneskorenie |
| prevádzková teplota: | -5 °C až + 55 °C |
| priezorové sklo: | 98 x 40 mm (3.7/8" x 1.5/8") |
| rozmery kazety: | 110 x 90 x 9 mm (4.3/8" x 3.1/2" x 0,35") |
| skladovacia teplota: | -20 °C až + 70 °C |
| výber farby 1: | plynulo regulovateľné podľa DIN 9-13 |
| výber farby 2: | Štandardné nastavenie svetla: DIN 3 (4) |
| výška H: | 200 |
| Šírka obalu v mm: | 329 |
| šírka B: | 200 |
Naposledy zobrazené